reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Normy beta hcg

Wiesz...
Byłam na usg, mam zdjęcie i jest fasolka. 34 dpt za dwa tyg kontrola serduszka. A beta w dniu BC afania miałam 1167.
I jak sytuacja potoczyła się dalej? Wszystko ok z ciąża? Ja mam sytuację że beta 33 a po 48 h 52 i mam mętlik w głowie, ale liczę że to jednorazowy mały przyrost, ogólnie ta beta 1 była robiona 8/9 dni po owulacji więc dość szybko wyszła, że nawet straszyli mnoga
 
reklama
I jak sytuacja potoczyła się dalej? Wszystko ok z ciąża? Ja mam sytuację że beta 33 a po 48 h 52 i mam mętlik w głowie, ale liczę że to jednorazowy mały przyrost, ogólnie ta beta 1 była robiona 8/9 dni po owulacji więc dość szybko wyszła, że nawet straszyli mnoga

Kochana ja też miałam tak wcześnie robiona i wyszła dodatnia.
Dotrwałam do 33dpt... Niestety nagle dostałam boli w podbrzuszu, miałam zwiększyć progesteron, zrobiłam tak podałam natomiast bóle się nasilały. Zaczęłam plamic i skończyło zabiegiem łyżeczkowania...
Zemdlałam i zabrało mnie pogotowie, poroniłam ☹️
Beta rosła cały czas ale wolno...
 
Kochana ja też miałam tak wcześnie robiona i wyszła dodatnia.
Dotrwałam do 33dpt... Niestety nagle dostałam boli w podbrzuszu, miałam zwiększyć progesteron, zrobiłam tak podałam natomiast bóle się nasilały. Zaczęłam plamic i skończyło zabiegiem łyżeczkowania...
Zemdlałam i zabrało mnie pogotowie, poroniłam ☹
Beta rosła cały czas ale wolno...
Tego się obawiam 😞
 
Nie ma 2 takich samych wynikow , ja 2 razy poronilam ,w 1 ciąży pusty pęcherzyk beta 12 po 48h koło 40 ,w 2 ciąży beta w 28dc około 9000 po 48 h ponad 18 000 ,serduszko przestało bić w 9tc , 3 ciąża w 28dc beta 250 po 48 h 360 ,i urodziłam zdrowa ,duża córeczkę, będzie dobrze
Hej, a w twoim przypadku to był jednorazowy zły winik i później już rosło ok?
 
Tego się obawiam 😞
Głową do góry!
Miałam nadzieję ze będzie dobrze do oststniej chwili ale jak pojawiły się bóle i mdłości czułam że to koniec... Bóle były ostre i tępe, a na usg była fasolka ☹️
Obecnie chodzę na terapię, nie jest łatwo.
A który to Twoj transfer czy to naturalna ciaza?
 
Głową do góry!
Miałam nadzieję ze będzie dobrze do oststniej chwili ale jak pojawiły się bóle i mdłości czułam że to koniec... Bóle były ostre i tępe, a na usg była fasolka ☹
Obecnie chodzę na terapię, nie jest łatwo.
A który to Twoj transfer czy to naturalna ciaza?
Byłam stymulowana gonadotropinami, ale ciąża naturalna
 
reklama
Do góry