reklama

Nosidełka - czyli wszystko o noszeniu :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez joasia89, 25 Maj 2010.

1. joasia89

joasia89 Mamusia Kamilusia :****

Witam was dziewczyny :) zakladam ten temat bo mnie interesuje ten temat :)
    mam zamiar kupic nosidelko tylko nie wiem na co zwracac uwage . Wiec bardzo dziekuje za wasze opinie :*

2. zadora

zadora Fanka BB :)

hej, ja zakupiłam nosidło manduca (Manduca Child and Baby Carrier) i jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo z niego zadowolona. przede wszystkim jest zdrowe i dobre dla dziecka. istnieje możliwość noszenia malucha z przodu, na plecach oraz na boku. zakłada się błyskawicznie i wg mnie jest bardzo solidne!!

3. reklama
  4. joasia89

wlasnie u nas przyszedl chyba czas na "noszenie" sie :) mieszkam w wawie to nie zawsze jest jak galopowac wozkiem <mysli> a dodatkowa moja pasja fotografia nie współgra z wózkiem bo nie mozna zawsze gdzies nim dojechac :| a dziecka nie zostawie samego ...

5. zadora

świetnie Cię rozumiem, czasami pokonywanie dżungli miejskiej w W-wie wózkiem to niezłe wyzwanie. dlatego ja też zdecydowałam się na manducę. Młody uspokaja się w niej i zasypia, więc ja mam ręce wolne i mogę działać :)

6. anne

anne Fanka BB :)

7. meganne

meganne mamuśka

nosido manduca jest rewelacyjne....... polecam:D tylko troche drogie... ale zawsze mozna kupic uzywane.....
    Asia kiefdy sie do Wawy sprowadzilas?? i nic sie nie chwalisz....
    Zadora widze ze ty tez z wawy moze by jakies spotkanko urządzic? na "kawkę" pujsc razem, albo spacer???

8. zadora

niestety to jest jedyny minus tych nosideł, że są troszkę drogie ale wg mnie naprawdę warto. kawka&spacer very chętnie :)

9. meganne

meganne mamuśka

hehe wiem... tylko jeszcze jedna rzecz mnie dobija w nosidlach one są wagowe.. tzn to ktore mam ja jest dl;a dzieci do 12 kg........ moj skarb ma 3 miesiace i wazy 8100...... wiec za dlugo go w nosidle nie ponosze:(

10. reklama
  11. joasia89

tez jestem za kawka ;p znaczy herbatka :D ja juz jakiesokolo 1,5 tyg chyba :d nie wiem ten czas zapitala :D
    a to nosidelko manduca ile kosztuje ? mozna na jakiejs stronce je kupic ? <mysli>

12. zadora

plus tego nosidła jest taki, że jest do 20 kg :)
    podsyłam link do stronki: Vega - wszystko o chustach i noszeniu dzieci
    jest również sklep stacjonarny, gdzie można sobie te nosidła dokładnie obejrzeć (ja tam kupowałam...musiałam najpierw przymierzyć:)).

Poleć forum