reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidelka???

dziewczyny, jak nastawiacie się na nosidełka w jesienne i zimowe dni? zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak to będzie, jak deszcz nie będzie dawał spokoju, albo będzie zimno...
chusta lub nosidło + parasol:confused:
 
reklama
Sama nie wiem - ale widzę też opcję zakładania nosidła pod kurtkę (mam taką wielką zimówkę, pod którą pewnie się zmieści). No i można kupić ocieplacz/śpiwór na nosidło - macałam w sklepie i jakoś mnie nie powalił (zwykły polar) - więc raczej ja nie kupię.
 
Dostałam od koleżanki chustę hoppediz, ale jestem przerażona jej długością jeszcze nawet nie próbowałam jej zawiązać. Wydają się bardzo skomplikowane. Czy to nie przeszkadza, że się ma tyle materiału na sobie? Jakie wiązania polecacie dla prawie półrocznego dziecka?
 
Sama nie wiem - ale widzę też opcję zakładania nosidła pod kurtkę (mam taką wielką zimówkę, pod którą pewnie się zmieści). No i można kupić ocieplacz/śpiwór na nosidło - macałam w sklepie i jakoś mnie nie powalił (zwykły polar) - więc raczej ja nie kupię.
jak to wyglądało?
 
Idla niestety nie umiem pomóc.

Kachasku to była trójkątna jakby nakrywka obszyta na dwóch bokach gumką i zaopatrzona w pętelki do mocowania do nosidła + kapturek (chyba to było firmowe akcesorium do nosidła BabyBjorn, ale da się doczepić do każdego). Ale grubość polara mnie nie zachwyciła, poza tym, polar nie chroni od wiatru, więc zupełnie mnie to nie przekonuje. Chyba już sensowniej ubrać w ciepły kombinezon.
 
chustomania różne sposoby wiąznia chust

a ja zachorowałam do reszty na mei tai i chyba jutro wezmę się konkretnie za szycie:tak: miałam kupić materiał na długą chustę, ale nie wyrobię się z kasą, a krótsze kawałki flaneli i inych materiałów mam, więc na mei tai wystarczy:tak: jak uszyję to się pochwalę:-D
 
Dziewczyny przeczytałam cały wątek i zgłupiałam do reszty. Juz nie wiem na co się zdecydować. Chusta w której Zosia byłaby w poziomie odpada. Musi byc w pionie bo leżeć nie cierpi więc by nie wytrzymała tam nawet pięciu sekund. :baffled:

Chciałabym coś na obu ramionach i w pasie. Może faktycznie ten Mai tei? Przynajmniej mało skomplikowane. Można gdzieś to kupić takie oryginalne? Ja szyć nie umiem a nie ufam komuś że to uszyje na tyle dobrze że by mi dziecko z tego nie wypadlo. A swoją drogą jak się to zawiąże to się samo nie rozwiąże? Wiem że to takie troche głupie pytanie ale mam schize.
 
reklama
A czy ktoś słyszał o Bebe Confort Squaw?

SquawOxygenCream.jpg


Opis:
Nosidło Squaw francuskiej firmy Bebe Confort. Polecane dla dzieci od urodzenia do wagi 10 kg (około 12 miesięcy). Bardzo proste w użyciu i wyjątkowo wygodne dla dziecka. Nosidło posiada dwie możliwości położenia dziecka - przodem lub tyłem do mamy. Dla bezpieczeństwa i komfortu, siedzisko jest wzmocnione oraz posiada możliwość regulacji zarówno wysokości jak i szerokości. Pięciopunktowe szelki dopasowują sie do ciała osoby noszącej dziecko. Nosidło posiada strefy uszyte ze specjalnej tkaniny (siatka 3D) zapobiegającej poceniu się. Wewnątrz nosidła znajduje się zdejmowana wkładka, która służy również jako śliniaczek. Poszycie nosidła można zdemontować i prać w pralce w temp. do 30 st.C.
Dziecku jeszcze nigdy nie było tak wygodnie
Modułowe i elastyczne nosidełko Squaw jest technicznie zaawansowanym modelem, którego konstrukcja nikogo nie pozostawia obojętnym. Jego wyściełane siodełko i trójwymiarowa siateczka oferują dziecku najwyższy komfort. Ale Squaw idzie dalej - towarzyszy rozwojowi twojego dziecka. Innowacyjny system sznurowania i wysoki zakres regulowania wysokości za pomocą zamka błyskawicznego dostosowują je doskonale do zmieniających się kształtów dziecka. Dziecko będzie się czuło tak samo bezpiecznie i spokojnie, jak w twoich czułych ramionach. Squaw pomoże dziecku przebudzić się do życia w świetnym samopoczuciu.
 
Do góry