reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidelka???

reklama
na chustomania jest trochę informacji o anatomii i noszeniu dzieci
ten kąt w bioderkach to nie jak pisała anni 90 stoni ale wręcz 100 (kolanka wyżej od bioderek) i tak właśnie dzieci mają w chuście
a u nas nowy nabytek:tak: Michał jeszcze nie widział, zobaczy rano
mei tai będzie innym razem, dzisiaj powstała długa wiązana (tylko jak nauczę się plątać to będzie dobrze:-p:-D)
jak mi się uda wpakować w nią Michałka i zrobić fotki, to wkleję:tak:
 
a to my w przerwie spacerkowej i po spacerku (krótki był, bo do sklepu i do szkoły; przerwa właśnie pomiędzy sklepem a szkołą, bo mama sklerotyczka musiała się wracać do domu)
 
Gratulacje! Misio wygląda na zadowolonego ;-)
Po dzisiejszym dniu jestem wprawdzie na "nie" dla takiej bliskości, a bardziej na "tak" dla żłobka ;-) ale ładnie wyglądacie :-)
 
Kachasku, super to wygląda,
a ja zamówiłam już nosidełko, ale to tak do wyjścia czasami do sklepu. Nie chcę go zbyt często używać, bo to jednak niezdrowe dla bioderek
 
Kachasku okazało się ze to dopiero poczatek opłat. Że jeszcze trzeba zapłacić za banki pośredniczące i bank odbiorcy. Razem Bóg wie ile. Może 50, może stówę...
Na szczęście koleżanka się zlitowała i za mnie założy :tak:
 
reklama
to fajnie, bo juz chciałam uruchamiać mamę, tzn żebyś ty wpłaciła mi równowartość nosidełka, a ona przelałaby ze swojego konta za chyba 30centów (gdyby tylko mogła, a pewnie bez problemu by się zgodziła)
 
Do góry