reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidelka???

Ja mam nosisełko jescze po starszym synku. Użyłam go w sumie ze 2 razy i teraz 1, bo moim chłopcom zarówno starszemu jak i młodszemu niezbyt się ten sposób transportu podobał. Uważam to za niezbyt sensowny zakup, ale może u innych to się sprawdza.
 
reklama
kachasku

kochana jesteś.

Niestety mimo misternego planu nie wszystko sie powiodło. :-( Nosidełko nie przyszło na czas i zostało w Niemczech. Koleżanka musiała wrócić do Polski bez przesyłki :-:)-:)-( Obiecali że dojdzie w dwa dni a tydzień nie starczył :wściekła/y:
 
będę chyba w Niemczech ale dopiero w grudniu i wrócę przed świętami, więc jeśli nie będzie inego wyjścia to może twoja koleżanka wyśle mojej mamie i przywiozę (a być może mama będzie w Pl na początku grudnia, to byłoby jeszcze wcześniej - jak będę wiedziała na 100% to dam ci znać); chyba że koleżanka ci wyśle z Niemiec
 
Kachasku dzięki wielkie za oferte pomocy.

Szczerze mowiac juz jednej osobie przysporzylam klopotow. Nie chce byc źródłem takowych u wszystkich naokoło :zawstydzona/y::-(
 
Oto one:

4792c72ff0491fb2.jpg


682b976482ab57da.jpg
 
my używałyśmy nosidełko babybjorn:-) byłam z niego bardzo zadowolona... lecz Jasmina jest gruba wiec go już nie używam ..ale na normalne dzieciaczki to moza je nosić bardzo długo:-) jest świetnie wyprofilowane dla dziecka jak i dla rodzica...;-)kręgosłup się nie męczy...regulowany pasami:tak: naprawde super... teraz to chyba na chuste sie przerzucimy...tylko jeszcze nie wiemy jaką:confused: a to fotki jak można używać te nosidło
pierwsza jak córcia miała 4tyg.
drugie jak była wieksza chyba miała 4 mies... :-)
 

Załączniki

  • nosideło.JPG
    nosideło.JPG
    32,9 KB · Wyświetleń: 145
  • nosidełko1.JPG
    nosidełko1.JPG
    51 KB · Wyświetleń: 153
Przepraszam aja jaki jest koszt tego nosidelka? Moja Julka jest juz za duza na Baby Bjorn i szukam czegos na plecy. Wiem ze Ergo jest do trzech pozycji?
 
reklama
Do góry