reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidełko dla rocznego dziecka

mmonika81

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Listopad 2012
Postów
102
Drogie mamy i tatusiowie doradźcie wybór nosidełka dla rocznego dziecka.

Szukam czegoś dla córci ok. 9 kg. Chciałabym jednak jeszcze przez jakiś czas poużywać,a zatem najlepiej byłoby żeby nosidełko jeszcze kilka kilogramów wytrzymało. Szukam nosidełka w przystępnej cenie i tu zaczyna się problem, bo ceny są kolosalne. Nie uśmiecha mi się wydawać 500-600 zł, zwłaszcza, że z pewnością nie będzie ono jakoś często używane.

Potrzebujemy takiego rozwiązania na urlop, np. na plaży wózkiem raczej nie będzie zbyt wygodnie. Fajnie by było żeby dało się nosić zarówno na plechach jak i na brzuchu. Nie mam pojęcia jakie inne parametry są ważne.

Doradźcie coś prosze
 
reklama
Ja miałam Lascal m1, napiszę tak użyłam ze dwa razy testowo i raz pod blok do sklepu, sprzedałam. Jeśli chodzi o wakacje, wypad nado morze plaże tak jak piszesz to osobiście uważam że nosidełko jest średnie. Przy gorącu będzie Wam okropnie ciepło- zarówno osobie która niesie dziecko oraz dziecku. Pamiętam jak zabierałam nosidełko na wyjazd i rezygnowałam właśnie z powodu gorąca, poza tym do wozka można włozyc akcesoria na plaże, możesz założyć parasolkę zrobić cień, położyć spać itd. Zawsze rozkładaliśmy się blisko wejścia więc nie było tak źle
 
Do góry