reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko kontra chusta

Hi,
niedlugo bede mama i zastanawiam sie nad zakupem nosidelka typu chusta. Czy ktos moglby mi szczegolowo, krok po kroku, wytlumaczyc jak ulozyc dziecko w takiej chuscie i jak ja zakladac?

pozdrawiam
 
reklama
Przed wlazeniem dziecka w taka chuste ortopeda radzi kontrole stawowo biedrowych- jakies anomalie dyskwalifikuja uzywanie chusty!!!
Przed kupnem chusty trzeba dobrac ja rozmiarowa to " gabarytow" mamy!!

ps wiadomosci z ostatniego programu- MAMO JUZ JESTEM!
 
czesc! mam 2,5 miesieczna coreczke i zastanawiam sie nad kupnem nosidelka, ale nie wiem czy mala moze juz siedziec w takim czyms?? jesli ktos orientuje sie w sprawach nosidelkowych to bylabym wdzieczna za pomoc (wiek dziecka,jakie nosidelka sa dobre)!!!
 
Czytałam, że w nosidełko powinno się wkładać dzieciaczki po 3 m-cu, ale jak twoja dzidzia sztywno trzyma główkę to na trochę możesz już ją wsadzić, a nosidełko kup takie które ma z tyłu sztywną wkładkę,żeby przytrzymać dzidzi główkę i takie, żeby było przodem do ciebie :-*
 
reklama
Do góry