reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidelko/wisiadlo

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Czesc kobietki :-)
Powiedzcie mi,czy nosidelko jest zdrowe dla 6 mies dziecka?
Chce kupic nosidelko dla synka gdy bedzie mial 6 mies.Latwiej mi bedzie zaprowadzac corke do przedszkola bez wozka bo bedzie jeszcze szedl z nami moj dwulatek a niestety do przedszkola nie ma jak wjechac/wniesc wozka ani gdzie go bezpiecznie zostawic pod przedszkolem-nie chce bym musiala biegac za synem majac najmlodszego na rekach (bez nosidelka)gdy corka bedzie sie przebierac.
Ale zastanawia mnie czy te nosidelka sa zdrowe i od kiedy mozna nosic w nie dziecko?
Zaznaczam ze mlody nie byl noszony w chuscie ani nic i jeszcze sam nie siedzim
 
reklama
Musisz kupic dobre, ergonomiczne nosidelko, ktore bedzie odpowiednie dla twojego dziecka. Zwykle producenci informuja o przedziale wiekowym. Polecam Ergobaby.
 
Czesc kobietki :-)
Powiedzcie mi,czy nosidelko jest zdrowe dla 6 mies dziecka?
Chce kupic nosidelko dla synka gdy bedzie mial 6 mies.Latwiej mi bedzie zaprowadzac corke do przedszkola bez wozka bo bedzie jeszcze szedl z nami moj dwulatek a niestety do przedszkola nie ma jak wjechac/wniesc wozka ani gdzie go bezpiecznie zostawic pod przedszkolem-nie chce bym musiala biegac za synem majac najmlodszego na rekach (bez nosidelka)gdy corka bedzie sie przebierac.
Ale zastanawia mnie czy te nosidelka sa zdrowe i od kiedy mozna nosic w nie dziecko?
Zaznaczam ze mlody nie byl noszony w chuscie ani nic i jeszcze sam nie siedzim
 
A ja zakupiłam nosidełko biodrowe z odpinanym pasem z siedziskiem. Nie należało do tanich bo kosztuje 199zł, ale uważam, że to dobrze wydane złotòwki. Mòj syn jest już za duży do nosidełka wiec teraz sadzam go na samym siedzisku z pasa biodrowego, ktore odciaza mòj kregosłup...Rewelacja:)
 
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Lionelo, mieliśmy ich spacerówkę przez parę lat i nic się z nią nie działo, porządny wózek, praktycznie – nie do zajechania. Też mają w fajnym standardzie zrobione nosidełka, ogólnie specjalizują się w asortymencie dla mniejszych dzieciątek, mają rzeczy atestowane, bezpieczne.
 
reklama
Hej,u nas na poczatku(do ok. 6 kilo wagi) sprawdzila sie chusta i teraz gdy synek ma 6 miesiecy i prawie 9 kilogramow zainwestowalismy w nosidelko ergobaby. Chusta i nosidlo bez porownania,fantastyczny komfort i super sprawa dla dziecka!
Niestety sa to rzeczy drogie.
My mamy ergobaby 360omni air mesh i tylko moge polecic.
Jezeli szkoda kasy to polecam jednak pozostac przy tej firmie i kupic uzywane.
Nie bedziesz zalowac!
 
Do góry