reklama

nosidełko

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez jamajka*, 15 Czerwiec 2009.

1. jamajka*

jamajka* Fanka BB :)

Dziewczyny doradźcie od którego miesiąca można używać nosidełka takiego zakładanego na siebie. Strasznie mnie denerwuje wózek bo prawie nigdzie nie można z nim wejść i te wredne schody. Tym bardziej że mój synuś woli być noszony bo przechodzi jeszcze kolki (ma 3 miesiące) więc na spacerze przechodzimy gehennę jak leży w wózku.

2. dotmar3

dotmar3 szczęśliwa Dotinka

myślę,że spokojnie już możesz go nosić w nosidełku,przed sobą.Przecież plecki są usztywnione.Sama już przymierzam się do używania go:-)

3. reklama
  4. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Jak nie jest jakiś super wiotki to można - 3 miesiące to przewaznie ten czas że już się da. Od urodzenia da się nosić w chuście, może zamiast nosidełka chusta?
    Dla mnie fajniejsze rozwiązania, bo z nosidełka szybko wyrasta - mój jak miał 6 miesięcy to juz był za duży do noszenia w nosidełku...

5. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

6. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

mam takie i polecam bo robi jak sara wyrosła z leżenia to służy nam do dziś

7. joasiek1977

joasiek1977 Mamusia Oleńki :)

A ja takiego jak powyżej i podobnych nie polecam :no:
    Za to bardzo sprawdziła się chusta - kieszonka i dla mniejszego i większego bąbla :tak:

8. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

dib tez mam takie ale nie uzywam bo mi sie syn w nim nie miesci :sorry: a nie umiem go inaczej ulozyc :-(

w 3 msc zycia juz mozna nosidelka ;-) moj jest tak noszosny od 1 msc zycia bo on szybko sobie usztywnil kregoslup, wiec to zalezy od tego jakie jest dziecko :tak:

9. margaritta111

margaritta111 Zaciekawiona BB

zazwyczaj te nosidelka zakladna na siebie sa zalecane od 3 mies zycia, my wlasnie od tego wieku u Damianka uzywalismy tego nosidelka.:tak: tylko jeden minus jak juz dziecko jest wieksze i zaczyna troche wazyc to plecy bola odtegonosidelka przynajmniej ja tak mialam.:-(

10. reklama
  11. e-stera

e-stera Fan(ka)

Dziecko musi samo dobrze trzmac glowe zeby je moc nosi w nosidelku, zazwyczaj od 3 miesiaca sa zalecane.Ale chusty sa o wiele lepsze i zdrowsze-rechabilitanci polecaja je a nie nosidla

12. dotmar3

dotmar3 szczęśliwa Dotinka

to prawda, plecy bolą,tylko że wygoda jest,gdy masz jechać z dzieckiem autobusem pks do którego nie możesz wnieść wózka.Ja sobie chwalę,starsze dzieci tak woziłam ze sobą:-),ale czy będę mogła wozić Emilkę to muszę skonsultować z neurologiem niestety:sorry:

Poleć forum