reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko

jestemJolka (tak nawiasem mówiąc, to też mam tak na imię ;-)) Ja z podobnych powodów myślę o nosidle. Piesek ;-) No ale nie tylko. Wolałabym mieć wolne ręce nosząc malucha i wykonywać proste czynności domowe.
 
reklama
Baby bjorn to bardzo drogie, niezdrowe i przereklamowane nosidło-wisiadło, dziecko w nim wisi na kroczu, plecki sa sztywne i dziecko dostosowuję sie do nosidła, a powinno byc odwrotnie nosidło powinno się dostosować do naturalnej krzywizny pleców dziecka. Nosidła ergonomiczne są to nosidła miękkie, i własnie dlatego dostosowują się do dziecka tak samo jak chusty. Ceny manduki czy bondolino są wysokie ponieważ są uszyte z wysokojakościowych materiałow o splocie skośno-krzyżowym, który zapewnia odpowiednią elastyczność i naprężenie podczas noszenia malucha.
Wkleję tu link ze zdjęciem, na którym widać różnicemiędzy nosidłami ergo a wisiadłami
Proszę zwróćcie uwagę na nózki dzieci
[ame="http://www.flickr.com/photos/finadrea/2311123872/"]Babywearing Men on Flickr - Photo Sharing![/ame]
To nosidełko ONO jest całkiem ok, napewno zdrowsze od baby bjorna. A może lepiej chusta z nia można wyczynać cuda, zajmuje mało miejsac, można dziecko wiązać w różnych pozycjach
 
Dziewczyny a powiedzcie do jakiego wieku można nosić dziecko w nosidle? Mój teraz ma 8 miesięcy i nie wiem czy warto czy nie, bo on jest straszny wiercioch na rękach, obraca mi się o 180 stponi w jednej sekundzie :-/, wychyla się, wspina się po mnie... :szok: W sumie teraz idzie zima więc spacerów mniej...
 
Dziewczyny a powiedzcie do jakiego wieku można nosić dziecko w nosidle? Mój teraz ma 8 miesięcy i nie wiem czy warto czy nie, bo on jest straszny wiercioch na rękach, obraca mi się o 180 stponi w jednej sekundzie :-/, wychyla się, wspina się po mnie... :szok: W sumie teraz idzie zima więc spacerów mniej...

W moje bondolino spokojnie 3 latka można wsadzić, z tymże takie większe dziecko to najlepiej nosic na plecach
 
ja przerobiłam bebelulu -dziecko nie dało sie połozyc...ale na siedzaco juz ok
teraz uzywamy babybjorn z rezultatem super -dobre zapięcie-solidne wykonanie- podporka pod główke -
nosidełko nie obciąża kregosłupa gdy wkładam dziecko to ona wygodnie siedzi a szerokie pasy nie wrzynaja mi mi sie wplecy

pierwszy raz słysze żeby babybjorn było szkodliwe bo oni współpracują z lekarzami
http://www.babymoose.pl/nowy/BabyBjorn/pytaniaiodpowiedzi.htm

ja uzywam jestem bardzo zadowolona :-)
 
Ja miałam te same dylematy, nie wiedziałam co kupić, a moje dziecko nietolerowało w ogole wózka, spacery były koszmarem, więc zaczęłam szukać informacji o noszeniu, pojechałam kilka razy na spotkania chustowych mam i tam dowiedziałąm się o nosidłach ergo bo tez nie miałam pojęcia ze takie coś istnieje. Moja Zosia ma teraz pólroczku polubiła już wózek, ale spacerówkę choć nosidełka też używamy, niezastępione było nad morzem, na plazy. Najlepiej gdybyś mogła gdzieś przymierzyć i zobaczyć Wam się coś takiego spodoba. Jak chcesz (widze ze jestes z warszawy) możemy się umówić to przymierzysz sobie moje bondolino, albo jest taka kawiarenka Kalimba na Mierosławskiego 19 to jest przy placu Wilsona, tam można obejrzeć i poprzymierzać chusty i nosidła ergo
 
Ivaz Kurcze, za późno przeczytałam Twojego posta, bo już zdążyłam zamówić nosidełko na allegro, a do placu Wilsona mam akurat blisko, bo mieszkam na Bielanach, przy metrze. No ale nic, zobaczymy jak się spisze to nosidełko, co zamówiłam.
A czemu córeczka nie lubiła wózka? Mój nie lubi łóżeczka, ale powoli to zmieniam.
 
reklama
chyba jak jakas firma współpracuje z lekarzami to dobrze? bo tym sposobem i zupki czy warzywka z słoiczka można uznac za szatanskie bo niezdrowe bo naturalne najlepsze ;-)
a w babybjorn dziecko jest noszone prawidłowo według zdjęcie które zostało wklejone :)
 
Do góry