reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko

jamajka*

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2008
Postów
131
Miasto
sosnowiec
Dziewczyny doradźcie od którego miesiąca można używać nosidełka takiego zakładanego na siebie. Strasznie mnie denerwuje wózek bo prawie nigdzie nie można z nim wejść i te wredne schody. Tym bardziej że mój synuś woli być noszony bo przechodzi jeszcze kolki (ma 3 miesiące) więc na spacerze przechodzimy gehennę jak leży w wózku.
 
reklama
myślę,że spokojnie już możesz go nosić w nosidełku,przed sobą.Przecież plecki są usztywnione.Sama już przymierzam się do używania go:-)
 
Jak nie jest jakiś super wiotki to można - 3 miesiące to przewaznie ten czas że już się da. Od urodzenia da się nosić w chuście, może zamiast nosidełka chusta?
Dla mnie fajniejsze rozwiązania, bo z nosidełka szybko wyrasta - mój jak miał 6 miesięcy to juz był za duży do noszenia w nosidełku...
 
carrycot1.jpg
 
dib tez mam takie ale nie uzywam bo mi sie syn w nim nie miesci :sorry: a nie umiem go inaczej ulozyc :-(


w 3 msc zycia juz mozna nosidelka ;-) moj jest tak noszosny od 1 msc zycia bo on szybko sobie usztywnil kregoslup, wiec to zalezy od tego jakie jest dziecko :tak:
 
zazwyczaj te nosidelka zakladna na siebie sa zalecane od 3 mies zycia, my wlasnie od tego wieku u Damianka uzywalismy tego nosidelka.:tak: tylko jeden minus jak juz dziecko jest wieksze i zaczyna troche wazyc to plecy bola odtegonosidelka przynajmniej ja tak mialam.:-(
 
Dziecko musi samo dobrze trzmac glowe zeby je moc nosi w nosidelku, zazwyczaj od 3 miesiaca sa zalecane.Ale chusty sa o wiele lepsze i zdrowsze-rechabilitanci polecaja je a nie nosidla
 
reklama
zazwyczaj te nosidelka zakladna na siebie sa zalecane od 3 mies zycia, my wlasnie od tego wieku u Damianka uzywalismy tego nosidelka.:tak: tylko jeden minus jak juz dziecko jest wieksze i zaczyna troche wazyc to plecy bola odtegonosidelka przynajmniej ja tak mialam.:-(

to prawda, plecy bolą,tylko że wygoda jest,gdy masz jechać z dzieckiem autobusem pks do którego nie możesz wnieść wózka.Ja sobie chwalę,starsze dzieci tak woziłam ze sobą:-),ale czy będę mogła wozić Emilkę to muszę skonsultować z neurologiem niestety:sorry:
 
Do góry