reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidło - czym sie różnią

Greta826

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
4 046
Cześć 🙂. Z okazji black friday chciałabym skorzystać z rabatu i zamówić pierwsze nosidło.
Jestem w temacie zielona, czytam i czytam, i nadal nie mogę wybrać.

Syn
4 miesiące
Nie siedzi
7,20kg

Pierwsze co mi wpadło w oko to lenny lamb, często się tu przewija i ma pozytywny odbiór wiec skupiłam się właśnie na nim. Choć chętnie skorzystam tez z poleceń innych firm.

Lennyhybrid

WRAP-TAI

Czym one się właściwie różnią poza pasem biodrowym?
Nie chce twardego nosidła, ani chusty. Najlepiej coś co będzie połączeniem - miękkie jak chusta, ale bez wiązania. Oczywiście dopasowane do dziecka niewiedzącego.

Będę wdzięczna za polecenia i wyjaśnienie różnicy 🙂.
 
reklama
Cześć 🙂. Z okazji black friday chciałabym skorzystać z rabatu i zamówić pierwsze nosidło.
Jestem w temacie zielona, czytam i czytam, i nadal nie mogę wybrać.

Syn
4 miesiące
Nie siedzi
7,20kg

Pierwsze co mi wpadło w oko to lenny lamb, często się tu przewija i ma pozytywny odbiór wiec skupiłam się właśnie na nim. Choć chętnie skorzystam tez z poleceń innych firm.

Lennyhybrid

WRAP-TAI

Czym one się właściwie różnią poza pasem biodrowym?
Nie chce twardego nosidła, ani chusty. Najlepiej coś co będzie połączeniem - miękkie jak chusta, ale bez wiązania. Oczywiście dopasowane do dziecka niewiedzącego.

Będę wdzięczna za polecenia i wyjaśnienie różnicy 🙂.
Cześć 🙂. Z okazji black friday chciałabym skorzystać z rabatu i zamówić pierwsze nosidło.
Jestem w temacie zielona, czytam i czytam, i nadal nie mogę wybrać.

Syn
4 miesiące
Nie siedzi
7,20kg

Pierwsze co mi wpadło w oko to lenny lamb, często się tu przewija i ma pozytywny odbiór wiec skupiłam się właśnie na nim. Choć chętnie skorzystam tez z poleceń innych firm.

Lennyhybrid

WRAP-TAI

Czym one się właściwie różnią poza pasem biodrowym?
Nie chce twardego nosidła, ani chusty. Najlepiej coś co będzie połączeniem - miękkie jak chusta, ale bez wiązania. Oczywiście dopasowane do dziecka niewiedzącego.

Będę wdzięczna za polecenia i wyjaśnienie różnicy 🙂.
Ja też się na tym nie znam ale dostałam model HOLWIT w prezencie do siostrzenicy i jej męża. Ona jest psychiatrą on ortopedą dziecięcym. Maja 2 córki i obie noszone były w tym modelu. Zresztą ortopeda dziecięcy nie może się mylić.
 
Cześć 🙂. Z okazji black friday chciałabym skorzystać z rabatu i zamówić pierwsze nosidło.
Jestem w temacie zielona, czytam i czytam, i nadal nie mogę wybrać.

Syn
4 miesiące
Nie siedzi
7,20kg

Pierwsze co mi wpadło w oko to lenny lamb, często się tu przewija i ma pozytywny odbiór wiec skupiłam się właśnie na nim. Choć chętnie skorzystam tez z poleceń innych firm.

Lennyhybrid

WRAP-TAI

Czym one się właściwie różnią poza pasem biodrowym?
Nie chce twardego nosidła, ani chusty. Najlepiej coś co będzie połączeniem - miękkie jak chusta, ale bez wiązania. Oczywiście dopasowane do dziecka niewiedzącego.

Będę wdzięczna za polecenia i wyjaśnienie różnicy 🙂.
Póki dziecko nie siedzi to żadne. Tylko chusta. No chyba że skonsultujesz się z fizjoterapeutą i on da Wam zielone światło.

Poza tym nosidło najlepiej dobrać do mamy i do dziecka. Więc albo konsultacja i przymiarka u doradcy stacjonarnie, albo zamówić pakiet testowy (u doradcy) i konsultacja online.
 
Tak naprawdę nie ma nosidła dla niesiedzącego dziecka. Każde będzie wymuszało siedzenie, co jest niezdrowe. Natomiast co do samego konkretnego modelu to najlepiej sobie testować bo prawda jest taka, że to co będzie super dla Pani A nie będzie dobre dla Pani B. Mi np. nie pasowały żadne i uszyłam sobie na zamówienie z własnej chusty
 
Ja używam nosidła tula free to grow. Jestem zadowolona już przy drugim dziecku, ładnie trzyma niesiedzące. Ale też nie korzystamy super dużo. Z poorzednim dzieckiem wychodziłam np do sklepu pod blokiem. Obecne ma 2 miesiące i dzisiaj pierwszy raz użyłam, bo mała ciągle płacze i chce na ręce, a starsze wymaga uwagi.
 
Do góry