reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nospa i Acard na początku ciąży.

wis2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
30
Hej, jestem na bardzo wczesnym etapie ciąży, prawdopodobnie około 4 tyg beta 290, byłam u lekarza no ale było za wcześnie i nie widział pęcherzyka, przepisał mi Acard 75 1x1, Nospe 2x1 i duphaston 2x1, szczerze mówiąc nie wiem po co duphaston no ale biorę wedle zaleceń, nie dopytalam lekarza a teraz nie mam jak się z nim skontaktować, nospe zakładam dostałam na bolesne podbrzusza i się zastanawiam czy jeśli ból jest lekki to czy muszę ją brać? Wydaje mi się że nie ale nie mam pewności
 
reklama
Hej, jestem na bardzo wczesnym etapie ciąży, prawdopodobnie około 4 tyg beta 290, byłam u lekarza no ale było za wcześnie i nie widział pęcherzyka, przepisał mi Acard 75 1x1, Nospe 2x1 i duphaston 2x1, szczerze mówiąc nie wiem po co duphaston no ale biorę wedle zaleceń, nie dopytalam lekarza a teraz nie mam jak się z nim skontaktować, nospe zakładam dostałam na bolesne podbrzusza i się zastanawiam czy jeśli ból jest lekki to czy muszę ją brać? Wydaje mi się że nie ale nie mam pewności
lekarz zobaczy coś od wartości 1000. A miałaś po drodze jakieś niepowodzenia?
 
Spokojnie,skoro lekarz zalecił to nie jest to nic co mogło by zaszkodzić,sama brałam bo ciąża po in vitro :)
 
Czyli jeśli zalecił nospe dwa razy dziennie to mimo braku bólu brać ją? Bo serio już się zamotalam w tym wszystkim
No na chwile obecna jak kazał to bym brała,ja brałam żeby wyciszyć ewentualne skurcze macicy,myśle ze lekarz wie co robi,ewentualnie zadzwoń do swojego lekarza albo na następnej wizycie spytam czy jest taka konieczność
 
Do góry