reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nostalgia, powrót do dzieciństwa, a może pozytywna kotwica?

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 642
Miasto
Warszawa
Kiedy na świat przychodziły moje dzieci, każde z nich dostało swojego pluszowego przyjaciela. Mój syn do tej pory ma swojego misia i co więcej zabrał go ze sobą na studia do Danii - jako symbol domu, dzieciństwa, poczucia bezpieczeństwa. Ciekawa jestem, czy coś podarowałyście waszym maluszkom? A może macie jakieś sentymentalne symbole z waszego dzieciństwa. Napiszcie poproszę :)
 
reklama
reklama
Mam zamiar stworzyć dla Ady skrzynię z pamiątkami z dzieciństwa. Króliczek też do niej trafi jak już nie będzie się nim bawić. Kto wie, może jeszcze moje wnuki poznają pana królika. 😊 Sama z dzieciństwa nic takiego nie posiadam, a bardzo podoba mi się taki pomysł. Ja od mojej prababci, której nigdy nie poznałam, dostałam surową srebrną łyżeczkę. Jak wyprowadzałam się z domu mama mi ją dała i teraz łyżeczka ma już swoje miejsce w moim domu. Od babci dostałam złoty pierścień z ogromnym rubinowym oczkiem. Jest przeokrutnie paskudny ale przypomina mi o kochanej babci. Bardzo lubię takie pamiątki z duszą.
 
Ja na roczek córeczki uszyłam jej pluszaka króliczka. Jest koślawy, widać wszystkie szwy ale i tak jestem z siebie dumna bo do szycia mam dwie lewe ręce.😆 Zrobiony z serduszka dla mojego największego szczęścia 🥰 Było dużo radości!
Cudny jest. Brawo Ty. Takie prezenty są najwspanialsze!
 
Do góry