reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

notariusz w Warszawie

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez szczęśliwaa, 25 Kwiecień 2013.

1. szczęśliwaa

szczęśliwaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Potrzebny mi kontakt do notariusza w Warszawie - możecie kogoś polecić?

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na forum nie świadczymy usług pośrednictwa. Informację o notariuszach znajdzie Pani na stronie Izba Notarialna w Warszawie

3. reklama
  4. Sandro

Sandro

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć wam :) Kancelarii notarialnych jest całe mnóstwo. Wystarczy albo się dobrze rozejrzeć, albo przynajmniej popytać trochę o tę kwestię znajomych. Zresztą moim zdaniem popytanie znajomych to najlepsze co można zrobić, ponieważ w ten sposób naprawdę całe mnóstwo ciekawych informacji można zdobyć. Jeśli chodzi na przykład o Katowice, to ja od siebie mogę podać choćby tego notariusza Link do: Notariusz Katowice, Kancelaria Notarialna Iwona Pniok Ale tak naprawdę wybór jest niemalże niesamowicie nieograniczony.

Co jest najlepsze w przypadku tego notariusza, którego podałem Wam jako przykład, istnieje tam możliwość dokonywania czynności notarialnych o dowolnej porze dnia (w uzasadznionych przypadkach). To świadczy naprawdę o bardzo dużej dogodności tego notariusza. Wart jest więc zaufania.

Ostatnia edycja: 10 Styczeń 2018

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie