reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa aplikacja - uwagi

Weszlam w aplikacje na Androidzie, chyba po aktualizacji, bo jest juz przewijanie ciągłe, ale wchodzac w watek nie moge przejsc przyciskiem do ostatnich wpisow. A przewijać paręnaście tysiecy stron raczej nie dam rady.
Natomiast wchodzac z poziomu powiadomien w wątek w ostatnie wpisy, wywala mnie za kazdym razem z aplikacji.
 
reklama
Weszlam w aplikacje na Androidzie, chyba po aktualizacji, bo jest juz przewijanie ciągłe, ale wchodzac w watek nie moge przejsc przyciskiem do ostatnich wpisow. A przewijać paręnaście tysiecy stron raczej nie dam rady.
Natomiast wchodzac z poziomu powiadomien w wątek w ostatnie wpisy, wywala mnie za kazdym razem z aplikacji.

Właśnie wgrałem wersję z poprawką. Pojawi się w ciagu paru godzin na Androidzie.
 
Nadal nie dziala mi przycisk z przenoszeniem na ostatnią stronę.
Kiedy wchodze w powiadomienia, które uprzednio wyswietlilam w starej apce, to nie mam juz do nich podgladu. Zeby wejsc w ostatnie watki musze przejsc do obserwowanych tematow na piechotę.
 
Hej, mój telefon: Huawei Mate 20 Lite, nie działa przycisk przejścia na ostatnią stronę, mimo powiadomień ciągle mam napisane, że ich nie ma 😣 Zdarza się, że jak wchodzę w jakiś temat to wyłącza mi się cała aplikacja. Obecnie muszę korzystać przez przeglądarkę, bo inaczej się nie da 😕
 
Nowa wersja:

26/03/2020
Android I iPhone:
- 🌚ciemny temat - do wyboru w ustawieniach
- poprawka kilku błędów (głównie wyświetlanie pastylki stronicowania)
Zmiana jest już widoczna dla Androida, dla iPhone - trwa zatwierdzanie w Apple Store (w związku z koronawirusem może to zająć jeszcze parę dni).
 
reklama
Do góry