reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa fura czyli przesiadamy sie do spacerówki

ja posiadam Implast Driver 4XL z pompowanymi kołami - jak na razie super sprawa ( mieszkam na 1 pięrze i zjeżdżam nim po schodach - dosłownie , nie muszę go dźwigać; gdy wracam do mieszkanka to go "wciągam" po schodach- super amortyzuje). Mam do niego spacerówkę ale jest jeszcze trochę za duża. Chciałabym na zimę pozostać przy tym wózku bo po śniegu mam wrażenie że lepiej będzie mi jeżdzić tymi kołami. A na wiosnę to się pomyśli. Tez myślałam o dobrej parasolce.
 
reklama
Dzieki Baska znalazłam to podnoszenie:))) a za szelkami to na pewno trzeba byloby się rozglądnąc, bo podejrzewam, że nasze maleństwa niebawem będą siedzieć, i coraz bardziej będzie niebezpiecznie na spacerkach w gondolce.
 
u nas spacerowka bedzie przerobiona z gondoli...sama jeszcze nie wiem jak to zrobic ale jak przyjdzie czas to bede kabinowac i czytac w instrukcjach...Ja jestem bardzoooooooooo zadowolona z naszego zakupu...A jesli chodzi o lekkie spaceroweczki i nie drogie to polecam Chicco ponny xs...Po zlozeniu zajmuje malo miejsca,ma specjalny uchwyt ze mozna ja zlapac w reke jak walizke,koszyk na zakupy jest dosyc duzy,ma pieciopunktowe pasy bezpieczensta,przedewszystkim jest leciutka,ma obrotowe kuleczka...M;ozna ja zlozyc jedna reka...i nie kosztuje wiecej jak 500 zl...
 
My tez mamy 3-funkcyjny Peg Perego AT4, gondolka bedzie juz za mala w przyszlym miesiacu, wiec sie przesiadziemy na spacerowke..wozek jest ciezki ale nie targam go na 3 pietro, tylko trzymam w garazu...:))i cale szczescie...wozek sprawdza sie super i na gladkiej powierzni i przy jezdie po wertepach i podmoklych terenach...takze jestem zadowolona z niego bardzooo:)
 
dzieki Bogu ja mam winde... :-) I mimo ze moj wozek lekki to i tak nie chcialabym go targac na 2 pietro...ale za kilkanascie dni musialabym targac na 4-te ;-)
 
Ania76, mi sie też strasznie podobał Peg Perego AT4 i to podobno mercedes wśród wszystkich wózków - nie ma lepszego, ale właśnie troszkę duży i nie dałabym rady go wtargać do mojego małego autka i musiałam kupić mniejszy model, ale też jestem wierna marce :))
 
Baska do niego mozna dokupic wklad dla niemowlaka...a nawet i powinien byc w komplecie o ile dobrze pamietam...w bajce mielismy te wozeczki...i wcale nie sa dla starszych...sa oki dla tych dzieciatek co juz same siedza...
 
reklama
Do góry