reklama

Nowa gra przeglądarkowa - poszukuję testerów

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez FrozenShade, 4 Maj 2013.

 1. FrozenShade

  FrozenShade Początkująca w BB

  Witam,

  Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuję się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuję jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.
  Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.
  O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

  Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze wielu elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Najważniejsze funkcje działają, podstawowe elementy są grywalne, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

  Gra jest adresowana do osób zarówno młodszych jak i starszych, nie ma na celu zajmowania dużej ilości czasu, bez problemu można będzie cieszyć się swoimi osiągnięciami wchodząc do gry kilka razy dziennie na dosłownie kilka minut.

  Aktualnie w testach uczestniczy ok 70 graczy-testerow.

  Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie lub o prywatną wiadomość na forum.

  Można już rejestrować się na stronie http://pgr-online.pl
  (strona nie jest jeszcze ukończona i na pewno będzie lepiej wyglądać)

  Pozdrawiam.
   
  Ostatnia edycja: 7 Maj 2013
 2. reklama
 3. Jujka

  Jujka Fanka BB :)

  Witam,
  jestem żoną autora powyższego posta. Warto z czystej ciekawości sprawdzić 'z czym to się je' . Wygląda całkiem ciekawie, a kilka minut dziennie to niewiele. Można śledzić jak powstaje taka gra, mieć w tym swój udział.

  Pozdrawiam
   

Poleć forum