reklama

Nowa na Forum BB? Zapoznaj się z regulaminem...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez sergeevna, 9 Sierpień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
 1. sergeevna

  sergeevna Pysiołkowa Mama

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  REGULAMIN FORUM BABYBOOM
  oficjalny i ustalony przez administrację forum


  Rejestracja na tym forum jest darmowa! Nalegamy jednak, aby przestrzegać zasad, które zostały przedstawione poniżej. Jeśli zgadzasz sie z zasadami, zaznacz pole "Zgadzam się" i przejdź do dalszej części rejestracji. Jeśli zaś nie zgadzasz się i chciałbyś anulować rejestrację, kliknij TU, aby powrócić do głównej strony forum.

  Nad poprawnością przestrzegania zasad będą czuwać moderatorzy Forum BabyBoom.


  1. Nowy użytkownik forum portalu Babyboom - BabyBoom powinien tuż po zarejestrowaniu zapoznać się z FAQ. Ułatwi to poruszanie się po forum.
  2. Wszelkie sprawy dotyczące suwaczków, obrazków i zdjęć proszę poruszać w Dziale Testy lub odpowiednich założonych do tego celu wątkach. Posty dotyczące suwaczków i zdjęć umieszczane w działach i wątkach do tego nie wyznaczonych będą usuwane bez uprzedzenia.
  3. Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
  4. Zdjęcia wklejane do postów powinny mieć "rozsądne" rozmiary (nie więcej niż 600px szerokości). Zdjęcia o większym formacie „rozciągają forum”, spowalniają jego pracę oraz utrudniają odczytanie i obejrzenie postu innym użytkownikom forum. Nie zastosowanie się do tego punktu może spowodować otrzymanie ostrzeżenia lub w skrajnym przypadku usuniecie danego posta bez uprzedzenia.
  5. Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana,
  6. Jeśli wystąpią jakieś problemy dotyczące funkcjonowania forum, błędów na wątkach lub inne problemy techniczne, użytkownik w pierwszej kolejności powinien zwrócić się do Moderatora danego działu, w którym problem wystąpił ewentualnie później do Administratora, jeśli problem nie zostanie wyjaśniony. Wszelkie błędy można zgłaszać na PW lub w Dziale Technicznym
  7. Można mieć tylko jedno konto na forum. W przypadku wykrycia, iż jedna osoba ma dwa lub więcej kont na forum banowane są wszystkie przypisane konta.
  8. Konta użytkowników nieaktywnych przez 6 miesięcy mogą być usunięte bez ostrzeżenia.
  9. Niedopuszczalne jest aby nick składał się z jednej literki, podkreślników, cyfer lub znaków nie mających określonego znaczenia lub by był wulgaryzmem.
  10. Sprawy poruszane na PW lub w działach zamkniętych nie powinny trafiać na forum publiczne lub inne forum bez zgody osoby zainteresowanej.
  11. Zakazane jest umieszczanie na łamach forum portalu Babyboom - BabyBoom postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym. Zakazane są publikacje związane z pornografią, propagowaniem narkotyków, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, naruszających prawa i dobre imię innych osób.
  12. Zakazane są również publikacje mające charakter uznany za powszechnie naganny moralnie, społecznie niewłaściwy, jak również naruszający zasady netykiety oraz prawem chronione dobra osób trzecich.
  13. Redakcja portalu Babyboom - BabyBoom ma prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 11. i 12. regulaminu.
  14. Użytkownik wypowiadając się na forum portalu Babyboom - BabyBoom wyraża zgodę na cytowanie jego wypowiedzi w publikacjach portalu Babyboom - BabyBoom
  15. Na forum Babyboom - BabyBoom istnieje możliwość umieszczania treści reklamowych, ale tylko w działach do tego wyznaczonych. W pozostałych działach, wszelkie działania reklamowe, są zakazane. Osoby naruszające ostrzegamy, że umieszczenie reklam poza działami do tego wyznaczonymi będzie traktowane jako płatny przekaz reklamowy i obciążone kosztami wg. stawek portalu . Niezastosowanie się do tego ograniczenia dodatkowo może spowodować wysłanie ostrzeżenia, usunięcie posta oraz zbanowanie konta. W
  16. Redakcja w osobie Administratorów i Moderatorów ma prawo do nadawania ostrzeżeń, banowania i usuwania kont bez wcześniejszego powiadomienia, użytkownikom którzy łamią regulamin.
  17. Redakcja portalu Babyboom - BabyBoom dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.
  18. W razie wyłączenia forum Babyboom - BabyBoom redakcja postara się wcześniej poinformować o tym użytkowników.
  19. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja portalu Babyboom - BabyBoom zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
  20. Wydawca portalu babyboom.pl nie odpowiada za treść postów umieszczanych przez użytkowników Forum.
  21. Nieznajomość regulaminu forum portalu Babyboom - BabyBoom nie zwalnia z obowiązku stosowania się do niego.
   
  Ostatnia edycja: 11 Listopad 2011
 2. reklama
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum