reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa praca a ciąża.

Dołączył(a)
22 Maj 2017
Postów
1
Witam.
Mój problem polega na tym, iż pracowałam w jednej firmie 6 mc, zwolniłam się. Po okresie wypowiedzenia (2 tygodnie) znalazłam od razu nowa pracę. Niestety po przepracowaniu 3 tygodni okazało się że jestem w ciąży zagrożonej. Bardzo się tym denerwuje bo wszyscy mówią, że muszę 33 dni mieć przepracowane. Wiec pytanie czy to prawda? Czy poprzedni okres pracy i ubezpieczenia nie wlicza się czasem w te 33 dni?
Proszę o poradę.
 
reklama
Mam jeszcze pytanie, gdyby jednak lekarz postanowił wystawić L4 wcześniej, gdybym nie miała przepracowanego miesiąca to wtedy jest tak, że przez pierwszy miesiąc nie zostaje mi zapłacone natomiast pózniej aż do porodu już tak - mając oczywiście cały czas L4?
 
Do góry