reklama

Nowa pralka. Co wybrać?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez gwinda, 21 Sierpień 2016.

1. gwinda

gwinda Zaciekawiona BB

Poszukuję pralki, jedyne wymagania to oczywiście bezawaryjność (są jeszcze takie?), wysoka klasa energetyczna (głównie chodzi o zużycie wody, gdyż zimą woda z pralki musi iść do szamba) i wirowania.
    Jeśli chodzi o gabaryty, jak i jej głośność jest to bez znaczenia, pralka i tak stoi w piwnicy.
    Cena do 1500zl, jak jest coś sensownego taniej to się nie obrażę ;)
    Pranie 1-2x w tyg po ok 4-6kg wsadu.

2. chances

chances Zaciekawiona BB

Może Candy? Obecnie jestem posiadaczka pralki Candy i jestem z niej bardzo zadowolona. Pralka ekonomiczna, ma wiele programów. Nie jest może taka cicha ale to jedynie przy dużej prędkości wirowania.Jeęli ustawisz normalna albo mniejszą prędkość wirowania to pralka chodzi ciuchiutko...

W tym budżecie spokojnie znajdziesz jakiś porządny model pralki.

3. reklama
  4. Marlenka33

Marlenka33 Zaciekawiona BB

Zerknij na stronę ecarrefour.pl, ja tam kupiłam pralkę, żelazko i kilka innych drobiazgów, moim zdaniem tam się najbardziej opłaca kupować, na pewno nie przepłacisz Link do: ecarrefour.pl - Sklep internetowy

5. rudadagusia

rudadagusia Początkująca w BB

Ja polecam Elektrolux - zwłaszcza te z ładowaniem od góry. Małe, pojemne, świetnie piorą. Praktycznie bez awaryjne

6. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Profesjonalne pralki możecie swobodnie kupić online. Możecie być spokojne o ich jakość bo to jest dokładnie taki sam asortyment to w sklepach stacjonarnych. Z tą drobną różnica, że w sklepach internetowych możecie trafić na ciekawe oferty z atrakcyjnymi cenami.

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Pralkę trzeba dopasować do pomieszczenia i miejsca jakim się dysponuje. U mnie nie ma go za wiele, więc mam wąską pralkę otwieraną od góry.

8. martowa

martowa Początkująca w BB

Wybór pralki wale nie jest taki łatwy. O urządzeniach bezawaryjnych raczej można zapomnieć, a właściwie to wiele zależy od konkretnego egzemplarza. Inna sprawa to faktycznie kwestia własnych potrzeb i możliwości lokalowych. Ale w Twoim przypadku (pralka na 4-6 kg) raczej nie będzie zbyt duża. W takim budżecie powinnaś znaleźć jakieś urządzenia, które służą do prania, a nie do zabawy. Ostatnio widziałam jakieś pralki z wi-fi czy innymi udziwnieniami. Ale jakoś nie mam zaufania do takich nowości technologicznych. Ja bym skorzystała z porównywarki na stronach producentów, a potem popatrzyła na ofertę sklepów on-line. czasami mają dużo lepsze okazje niż nawet ich stacjonarne odpowiedniki.

9. aksona

aksona Początkująca w BB

Jak dla mnie to one wszystkie są takie same, nie ma jak nasze stare pralki.

10. reklama
  11. espana

espana Zaciekawiona BB

Stare pralki były najlepsze - wtedy wszyscy producenci robili tak, by sprzęt był nie do zajechania. Teraz jest na odwrót - kończy się gwarancja i naprawa agd nie zawsze jest możliwa. Dlaczego? By zmotywować nas do kupna nowego sprzętu.

12. Dariaa1988

Dariaa1988 Zaciekawiona BB

Zajrzyj do oferty Kernau, ja właśnie u nich znalazłam niedrogą i dobrej jakości pralkę. Ja mam model z 7 kilogramowym wsadem, 15 programami prania, wirowaniem 1200 obr/min. Dałam za nią prawie 1400 złotych, ale jak najbardziej było warto. A i ważne, przy zakupie dostajemy aż 5 lat gwarancji ;). Może masz jakieś pytania? Chętnie pomogę i odpowiem :)

Poleć forum