reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa styczniowka :)

Czesc Aniu :)

witaj w naszym gronie ;)
u nas mozna o wszystkim pogadac, tak wiec smialo pisz, i pytaj

mozemy sobie podac rece, bo ja takze jestem z stycznia, a dokladnie 18 rocznik 1981 :) no i dzidzia tez bedzie ze stycznia

pozdrawiam
 
reklama
no prosze kasiu ja jestem z 4 stycznia 81 roku wiec prawie:siostry:powiedz masz jakies dolegliwosci?ja np mam problem z dretwieniem rak!!strasznie a poza tym czy leci ci tak zw siarka z piersi bo mi wlasnie zaczela nie wiem czy to nie troche za wczesnie?
 
dretwienie rąk to nie odczuwam, ale siare mam juz od dobrego miesiaca, zwlaszcza noca, kiedy nie swiadomie przygniote piersi ;D to jest normalne, nie ktore kobitki tak maja ::)
a tak to w sumie nie mam zadnych teraz dolegliwosci, jedynie znow chce mi sie spac tak jak na poczatku ciazy :)
a na kiedy masz termin?? bo my na 9 stycznia :)
 
Paluch witam Cie serdecznie i ciesze sie ze do nas dolaczylas :)Dretwienia rak nie mam ale siare owszem ale tylko noca, ostatnio mi zaczal dokuczac bol kregoslupa wieczorem ciezko mi sie obrcac z boku na bok>Pozdrawiam Ciebie i Twoja dzidzie
 
Witaj Paluch milo ze nas przybywa,uwierz to forum naprawde w wielu sytuacjach pomaga i wtedy gdy inni nie maja dla Ciebie czasu tutaj zawsze sie ktos znajdzie z kim mozna pogadac.
 
czesc mamusie !!!dobrze ,ze jestescie napewno jest duzo latwiej i weselej jak jest nas wiecej!!co do terminu to trudno mi dokladnie powiedziec poniewaz mialam juz kilka razy robione usg z racji zagrozenia ciazy -ale juz jest ok!!!!!!!i za kazdym razem wychodzi inaczej ?a z obliczen mojego gin tez inaczej wiec dokladnie to nie wiem ale tak pod koniec stycznia!wiec juz niedlugo tylko te pare miesiecy!!!teraz mam wizyte 5 pazdziernika wiec moze dowiem sie na 100%ale zreszta ktora mama urodzila w dokladnym dniu przewidywan?
 
czesc mamusie i tatusie! Tak sie zastanawiam,mamy jeszcze troche czasu ale napewno juz mysleliscie o porodzie tz same czy z tatusiem?!Ja od poczatku mowilam ze chce rodzic z mezem wiec biedak nie mial wyjscia i musial sie zgodzic ,potem pomyslalam-jak to zawsze bywa u mnie,ze moze on sie boi albo nie chce? jak rozmawialismy o tym to zapewnial ze bedzie przy mnie bo ja bede go potrzebowac wiec bedzie ale nic nie mowi ze on by bardzo chcial wiec nie wiem?!wydaje mi sie ze zdecyduje sie dla mnie a nie dla siebie .A jak jest u was?juz sie zdecydowaliscie?co na to tatusiowie?
pozdrawiam wszystkie brzusie i tate dzoobkowego
 
Chciałabym bardzo żeby mój mąż był ze mną w trakcie porodu , ale nie wiem czy on się na to zdecyduje. Chyba obawia się zbyt wielu mocnych wrażeń.
Jedno jest pewne zmuszać ani namawiać go nie będę , bo przecież nie o to chodzi.
Zostało mu jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji i zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
My rozmawialismy i jak narazie maz sie zdecydowal ze bedzie mnie wspieral,bardzobym tego chciala ale zmuszac tez Go nie bede.Smiejemy sie ze najwyzej bedzie jedna wiecej pielegniarke w razie gdyby mezulek zemdlal hi hi hi.
 
Do góry