reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe funkcje forum

janslu

Administrator
Członek załogi
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2006
Postów
180
Miasto
Warszawa
Od dziś działa już nowa wersja naszego forum. Można zakładać własne grupy Społecznościowe (może ktoś ma lepszą nazwę?) i albumy. Strona profilu z możliwością przesłania wiadomości i zmiany wyglądu!

Ale to nie koniec nowości. Już wkrótce zmienimy wygląd forum. Ale bez obaw! Stary szablon nadal pozostanie włączony, jeśli nowy nie przypadni Ci do gustu!

Podrawiamy,
ekipa bb
 
reklama
Mam pytanie dotyczące nowości. Czy można jakoś poszerzyć strone "O mnie", bo jeszcze do tego nie dotarłam... Jesli można to w jaki sposób? Czy na stronie sa widoczne tylko info o miejscu zamieszkania itp?
 
Może bardziej realistyczne emotki ?
O takie np:
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif

mdleje.gif

e040.gif

hurra.gif

rotfl2.gif
 
Mam pytanie dotyczące nowości. Czy można jakoś poszerzyć strone "O mnie", bo jeszcze do tego nie dotarłam... Jesli można to w jaki sposób? Czy na stronie sa widoczne tylko info o miejscu zamieszkania itp?
Tak - masz te pola w profilu (Ustawienia). Jak wejdziesz w swój profil, to obok pól powinnaś mieć ołóweczek i możliwość edycji. Zobacz sama :-)
Forum BabyBoom - Zobacz Profil: anineczka
 
Przyznam szczerze oczekiwałam czegoś więcej. To trochę dla mnie mało. Przecież akurat w tej opcji nic się nie zmieniło a ilość znaków w każdym z okien jest ograniczona.
Myslałam raczej o nieco wiekszej notatce z mozliwoscia formatowania tekstu chociaz podstawowymi funkcjami. Chocby tak jak na "28 dni". :tak: Moznaby w ten sposób odciazyc troche podpisy, które rozciagac sie zaczynaja do sporych rozmiarów. Poza tym akurat info o zawodzie i zainteresowaniach nie są rzeczami, którymi chciałabym podzielić się z innymi uzytkowniczkami. To ja chciałabym decydować jakie info pojawią się na stronie (szumne określenie) "O mnie". :rofl2:
Kolejne pytanie dotyczy albumów, czy w nich jest tylko jedna opcja wgrywania obrazów z komputera? Użycie adresów do obrazków jest niemożliwe?
 
Witam mam problem i naprawdę nie wiem co zrobic. otórz od kilku dni nie moge wstawiac w swoich postach usmiechów, zmieniac liter, podkreślac czy zaznaczac na kolorowo, wszystkie te funkcjie są dla mnie niedostepne a wczesniej tak nie było Co mam zrobić aby móc z nich korzystac. prosze o informacjie. pozdrawiam
 
reklama
Do góry