reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015

Rozwiązania
0
Cześć Niestety wątek ucichł, ale może znajdą się nowe mamy grudniowe 2015, które przegapiły forum na etapie ciąży i będą chciały podzielić się swoimi doświadczeniami, troskami i radościami związanymi z macierzyństwem? Serdecznie zapraszam!!!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Rozwiązania
0
W dalszym ciagu cisza widze. No to ja sie zglaszam z pytaniem . Sterylizujecie dalej butelki czy tylko myjecie i tyle? Uzywacie plynu czy tylko woda?

Rozwiązania
0
Edzia, jeszcze tak, ale tylko raz dziennie, gdyby był na mm to nie wiem czy chciałoby mi sie;) używam płynu baby Frosch.

Twój maluszek tez grudniowy?

Moze jeszcze ktos do nas dołączy.Szkoda, ze forum opustoszało...

Rozwiązania
0
Moja Niunia urodzila sie 30 listopada ale zaliczam ja bardziej do grudnia niz listopada

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
xBUMx Październik 2017 - nowe mamy Dzieci urodzone w październiku 2017 66
sandra1982 Witamy "nowe" sierpniowe mamy 2006 :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 10
aniaslu Nowe majóweczki 2020 Nowy maj 2020 2943
Kate.0oo Nowe nadzieje! - starania 2017/2018 Staramy się 4
A Szukam mam z Poznania nowe miasto ! Poznań 3
Dusia1506 Kiedy wprowadzić nowe jedzonko ? Żywienie 8
M Agresja - nowe tabu. Warsztaty dla rodziców Warszawa 1
Sernik_ Nowe becikowe 2016 Potrzebuję porady 15
ewusia34 Nowe przedszkole z grupą żłobkową NASZE SZKRABY Białystok 1
pamelcia100 NOWE UBRANKA firmy Blue Seven ATRAKCYJNE CENY!! Zapraszam Ogłoszenia - Warszawa 0
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
G Gotowe wypełnialne druki o nowe urlopy macierzyński, rodzicielski i ojcowski Możesz pomóc...zobacz 0
B Nowe avatary w panelu użytkownika :-) Przyszłe mamy 0
K Nowe przedszkole dla dzieci z autyzmem Bydgoszcz Ogłoszenia tylko tutaj 0
Felidae pomysł na NOWE ZASADY RWKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI Przedszkola 11
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
Merlin_ Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-) Archiwum wrzesień 2012 2090
EmilaiKarol Nowe kolory navingtonów Plotki wózkowo - koleżeńskie 5
B nowe sztruksy h&m r. 86 za 29 zł Ogłoszenia - Wrocław 1
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
nowe_zycie_wloclawek WŁOCŁAWEK - Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" Mamy z różnych miejscowości 1
M Nowe miejsce w sieci dla rodziców i ich pociech Ogłoszenia - Warszawa 0
P Nowe przedszkole w Warszawie dla dzieci z autyzmem!!! Ogłoszenia tylko tutaj 0
E Nowe przedszkole Malowany Konik w Kraków - Mydlniki Ogłoszenia tylko tutaj 0
L powrót po macierzyńskim na nowe stanowisko Porady prawnika 1
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
Magdzik20 Nowe produkty dla 3 miesięcznego szkraba?? Jedzeniowe ABC 6
anne Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć Dzieci urodzone w lutym 2010 196
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
kaskax25 Nowe umiejętności naszych dzieci dzieci urodzone w sierpniu' 09 762
B Nowe centrum zabaw dla dzieci bajlandia Przedszkolaki 0
R Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu Dzieci urodzone w styczniu 2009 2478
A Nowe smaki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2008 374
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
aniam141 Wprowadzamy nowe jedzonko:):) Dzieci urodzone we wrześniu 2008 580
Mamusia Blaneczki Kiedy jest najlepszy czas na nowe lozeczko ??? Roczniaki i dwulatki 2
xTosia Stare i nowe znajome mamuśki :) Mamuśki z Kaffe 8669
Kluliczek Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2009 203
anineczka Nowe umiejętności a gorączka? Zdrowie 5
Pati26 ***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów*** Dzieci urodzone w listopadzie 2007 1107
bedyta nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...." Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 95
czarownica Jakie nowe jedzonko zaszkodzilo!! Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1
M kilka słów o nas - WITAMY NOWE WRZESNIóWECZKI Dzieci urodzone we wrześniu 2005 23
martap22 Wprowadzamy nowe pokarmy Dzieci urodzone w kwietniu 2006 1881
agnes.kol WPROWADZAMY NOWE POKARMY Dzieci urodzone w grudniu 2005 2482
emih "Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech Dzieci urodzone w listopadzie 2005 758
izis WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM Dzieci urodzone we wrześniu 2005 2642
I Nowe osiągnięcia naszych Pociech Roczniaki i dwulatki 22
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 35
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4