reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2016
Postów
4
Cześć[emoji4] Niestety wątek ucichł, ale może znajdą się nowe mamy grudniowe 2015, które przegapiły forum na etapie ciąży i będą chciały podzielić się swoimi doświadczeniami, troskami i radościami związanymi z macierzyństwem? Serdecznie zapraszam!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W dalszym ciagu cisza widze. No to ja sie zglaszam [emoji4] z pytaniem . Sterylizujecie dalej butelki czy tylko myjecie i tyle? Uzywacie plynu czy tylko woda?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edzia, jeszcze tak, ale tylko raz dziennie, gdyby był na mm to nie wiem czy chciałoby mi sie;) używam płynu baby Frosch.

Twój maluszek tez grudniowy?

Moze jeszcze ktos do nas dołączy.[emoji4]Szkoda, ze forum opustoszało...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry