reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe osiągnięcia naszych Pociech

Iwonia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2004
Postów
48
Dziewczyny kochane podzielcie się z innymi tym co nowego zrobiły ostatnio wasz Maluchy.
Jakaś Ania nauczyła się mówić trudne słowo, jakiś Bartuś umie już wspiąć się na krzesło, jakaś Natalka sama otwiera drzwi.
Napiszcie o tym pochwalcie się ...
 
reklama
Jako że przyszedł mi do głowy ten miły temat napiszę pierwsza.


Moja Dzidzia właśnie miała drugie urodzinki i po paru dniach zaczęła korzystać z nocniczka i jestem z niej taka dumna.
Już nie robi do pieluszki, za każdym razem jak jednak jej zakładam (zakupy) to potem ściągam suchą.Tak z dnia na dzień zaczęła mówić że chce SI i domaga się żeby ją posadzić , jestem Dumna i tyle... :p :D :p
 
Moja córcia, we wrześniu skończyła 2 latka. I właśnie od 2 tygodni rozgadała się. Powtarza po mnie wszystko. I sama też ślicznie składa zdania. Moja mała gadułka :D
 
Wiesz Alusiu moja Madzia też mówi coraz więcej , jeszcze większość po swojemu ale już próbuje "normalne" słowa .
 
No tak... Ola też tak długo mówiła po swojemu. Teraz bardzo dużo słówek mówi wyraźnie ale oczywiście nie wszystko.

Ola już wyraźnie mówi swoje imie np. A do tego jak mówi słowa z literką "k" np. kotek to bardzo wyraźnie akcentuje tą literkę. Piszę o tym, bo mój średni synek długo zamiast "k" mówił "t".
 
Moja Emilka 9 dni temu skończyła dwa latka, już od jakiś 2 m-cy "papuguje" po nas słowa ale... wczoraj wprawiła mnie w zdumienie... sama z siebie powiedziała PRZEPRASZAM..a ja stałam z rozdziawioną buzia :oops:
 
Mój synek Dorian ma 21 miesięcy i mówi już od jakiegoś czasu pełnymi zdaniami :) Jestem zdziwiona :D :shock: bo wszyscy mówili,że jeszcze sobie poczekam,ponoć chłopcy zaczynają mówić durzo póżniej od dziewczynek :wink:
 
reklama
A moja Kasia wlasnie zaczeła mówić od jakiegoś tygodnia "dzikuje" fajnie to brzmi :) co kolwiek jej nie podam to tak mówi :)

Hm mam nadzieje że i siku zacznie robić tam gdzie trzeba a nie w pieluszki lub gacie :)
 
Do góry