reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Sorbuś, 24 Luty 2006.

1. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny co sie stało z nowymi pampersami, straszne dziwdostwo sie z nich zrobiło. Moje dziecko po paru godzinach ma mokre spioszki. Po prostu przeciekają. W żadnych innych mi sie to nie zdarzyło. Powiedzcie czy to samo wam sie dzieje?
    juz nogdy nie kupie pampersów!!!!!!!!!!!!!!!
    Kupowałam ale to przereklamowana szmira!!!!!!!!!

2. Lilka

Lilka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie uwazam ze to przereklamowana szmira bo stosuje pampersy od poczatku i jestem z nich bardzo zadowolona

w miedzy czasie kupiłam nie raz inne aby sie przekonac czy sa lepsze i niestety czekalam az sie paczka skonczy aby wrocic do pampersow

ja swego czasu raz tez mialam problem z przeciekaniem,Milena budzila sie mokra kazdej nocy
    a okazało sie ze mimo iz stosowalam pampersy dobrane do jej wagi to ona 'wskoczyła' w nastepny numerek

i od tamtego czasu jest ok

moze zmien na wiekszy nr???
    nic innego ci nie poradze

mysle ze pampersy sa dobre i jakosciowo i cenowo
    przeciez sa drozsze od nich a niekoniecznie lepsze

pozdrawiam

3. reklama
  4. Sorbuś

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Własnie używam od 4-9. Jest to pierwsza paczka tego rozmiaru bo wczesnioej 3-6. Ale to chodzi o to że ma mokre spioszki tek jakby z tyłu nie boczki, takie w zasadzie wilgotne, jakby ta "ceratka" z wierzchu przeciekała. Dziwna rzecz, bardzo sie rozczarowałam tymi pampersami. Mniejsze były ok, a te nie wiem co to za dziadostwo. Jak miałam kiedys bordowe z rossmana to nawet boczki nie przemakały, a w pampersach to norma. kiedys były one zdecydowanie lepsze.
    Masz racje droższe nie znaczy lepsze, a tańsze nie znaczy gorsze, tylko firma mniej znana i mniej przereklamowane. Chociaż pampersy wcale tak drogo nie wychodzą. Wychodzą tak samo jak dada np.

5. Lilka

Lilka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiesz co?

a moze jakąś feralną paczke trafiłaś??? wiesz taką wadliwą
    bo inaczej nie rozumiem ::) dlaczego by sie tak działo
    no faktycznie widze ze masz dwu miesiecznego maluszka to wiekszy nr byłby przesadą

szkoda ze nie moge ci pozmoc :)

6. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie tez swego czasu pzreciekało ale to było wynikiem za luzno zapietej pieluszki :( moze i u ciebie tak jest
    Ja uzywałąm na pocztku huggies ale mnie zraziły :p ta cerata i ze nie przepuszczły powietrza i obcierały mała te rzepy :( i przerucilismy sie na pampersy z których jestem jak narazie zadowolona :)

7. Teddy

Teddy Październikowa mać

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak przeciekaja, to znaczy, ze sa jeszcze za duze...
    w roznych pieluchach te rozmiarowki wygladaja inaczej, i akurat pampersy sa jednymi z wiekszych - i ogolenie maja glebokie wciecia na bioderkach... wiec albo kup jeszcze paczke 3-6, albo jakichs w ogole innych...

8. Sorbuś

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale wiecie co to nie chodzi o to że przeciekaja tylko ma tak jakby wilgotną pupkę nie mokrą cos bardzo dziwnego. pampers wydawałoby się mógłby jeszcze pomieścic siusiu a tu wilgotna pupka na zewnatrz, jak ją np na raczki wezmę to czuje że jest wilgotna pupka, a nie tak najzwyczajnie mokra. Pieluszki nie są za duże bo dolegaja idealnie i tez byłam zadowolona ale ostatnio tak jakoś dzwnie się dzieje, może faktycznie feralna paczka. ::) ::) ::)

9. Teddy

Teddy Październikowa mać

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to, ze pieluszki dobrze przylegaja... no coz, ktos kto je projektowal wzial spora kase za to, zeby pasowaly na dziecie cztero- i dziewieciokilogramowe... ;)

nam w sumie Pampers dobrze sluzyl, ale wolimy Huggiesy Super-flex (jasnozielone opakowanie)... maja takie fajne szerokie gumki i sa przewygodne... grubsze niestety niz Pampers, ale inne cechy przewazaja... i mniej czuc chemia niz Pampersiaki, ktore wg mnie cuchna niemilosiernie...
    .... moze wyprobuj Huggiesy

10. reklama
  11. Sorbuś

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz u na smało bardzo tych Huggies sa tylko te rózowe a one sa beznadziejne. Ale kupię jeszczejedna paczkę jak nie sprawdza się to przerzuce się na rossmana bordowe bo one nigdy mi ie przemokły

12. Teddy

Teddy Październikowa mać

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w okresach przejsciowych miedzy jednym rozmiarem a drugim, przy kazdych pieluszkach zdarzaja sie takie rzeczy... :)

Poleć forum