reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe pampersy straszne dziadostwo

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Dołączył(a)
7 Luty 2006
Postów
6 156
dziewczyny co sie stało z nowymi pampersami, straszne dziwdostwo sie z nich zrobiło. Moje dziecko po paru godzinach ma mokre spioszki. Po prostu przeciekają. W żadnych innych mi sie to nie zdarzyło. Powiedzcie czy to samo wam sie dzieje?
juz nogdy nie kupie pampersów!!!!!!!!!!!!!!!
Kupowałam ale to przereklamowana szmira!!!!!!!!!
 
reklama
ja nie uwazam ze to przereklamowana szmira bo stosuje pampersy od poczatku i jestem z nich bardzo zadowolona

w miedzy czasie kupiłam nie raz inne aby sie przekonac czy sa lepsze i niestety czekalam az sie paczka skonczy aby wrocic do pampersow

ja swego czasu raz tez mialam problem z przeciekaniem,Milena budzila sie mokra kazdej nocy
a okazało sie ze mimo iz stosowalam pampersy dobrane do jej wagi to ona 'wskoczyła' w nastepny numerek

i od tamtego czasu jest ok

moze zmien na wiekszy nr???
nic innego ci nie poradze

mysle ze pampersy sa dobre i jakosciowo i cenowo
przeciez sa drozsze od nich a niekoniecznie lepsze

pozdrawiam

 
Własnie używam od 4-9. Jest to pierwsza paczka tego rozmiaru bo wczesnioej 3-6. Ale to chodzi o to że ma mokre spioszki tek jakby z tyłu nie boczki, takie w zasadzie wilgotne, jakby ta "ceratka" z wierzchu przeciekała. Dziwna rzecz, bardzo sie rozczarowałam tymi pampersami. Mniejsze były ok, a te nie wiem co to za dziadostwo. Jak miałam kiedys bordowe z rossmana to nawet boczki nie przemakały, a w pampersach to norma. kiedys były one zdecydowanie lepsze.
Masz racje droższe nie znaczy lepsze, a tańsze nie znaczy gorsze, tylko firma mniej znana i mniej przereklamowane. Chociaż pampersy wcale tak drogo nie wychodzą. Wychodzą tak samo jak dada np.
 
wiesz co?

a moze jakąś feralną paczke trafiłaś??? wiesz taką wadliwą
bo inaczej nie rozumiem ::) dlaczego by sie tak działo
no faktycznie widze ze masz dwu miesiecznego maluszka to wiekszy nr byłby przesadą

szkoda ze nie moge ci pozmoc :)
 
U mnie tez swego czasu pzreciekało ale to było wynikiem za luzno zapietej pieluszki :( moze i u ciebie tak jest
Ja uzywałąm na pocztku huggies ale mnie zraziły :p ta cerata i ze nie przepuszczły powietrza i obcierały mała te rzepy :( i przerucilismy sie na pampersy z których jestem jak narazie zadowolona :)
 
jsorbek pisze:
Własnie używam od 4-9. Jest to pierwsza paczka tego rozmiaru bo wczesnioej 3-6.

jak przeciekaja, to znaczy, ze sa jeszcze za duze...
w roznych pieluchach te rozmiarowki wygladaja inaczej, i akurat pampersy sa jednymi z wiekszych - i ogolenie maja glebokie wciecia na bioderkach... wiec albo kup jeszcze paczke 3-6, albo jakichs w ogole innych...
 
Ale wiecie co to nie chodzi o to że przeciekaja tylko ma tak jakby wilgotną pupkę nie mokrą cos bardzo dziwnego. pampers wydawałoby się mógłby jeszcze pomieścic siusiu a tu wilgotna pupka na zewnatrz, jak ją np na raczki wezmę to czuje że jest wilgotna pupka, a nie tak najzwyczajnie mokra. Pieluszki nie są za duże bo dolegaja idealnie i tez byłam zadowolona ale ostatnio tak jakoś dzwnie się dzieje, może faktycznie feralna paczka. ::) ::) ::)
 
to, ze pieluszki dobrze przylegaja... no coz, ktos kto je projektowal wzial spora kase za to, zeby pasowaly na dziecie cztero- i dziewieciokilogramowe... ;)

nam w sumie Pampers dobrze sluzyl, ale wolimy Huggiesy Super-flex (jasnozielone opakowanie)... maja takie fajne szerokie gumki i sa przewygodne... grubsze niestety niz Pampers, ale inne cechy przewazaja... i mniej czuc chemia niz Pampersiaki, ktore wg mnie cuchna niemilosiernie...
.... moze wyprobuj Huggiesy
 
Wiesz u na smało bardzo tych Huggies sa tylko te rózowe a one sa beznadziejne. Ale kupię jeszczejedna paczkę jak nie sprawdza się to przerzuce się na rossmana bordowe bo one nigdy mi ie przemokły
 
reklama
w okresach przejsciowych miedzy jednym rozmiarem a drugim, przy kazdych pieluszkach zdarzaja sie takie rzeczy... :)
 
Do góry