reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
reklama
Witaj JSORBEK ja oddam glos na to ze sa super. Od samego poczatku uzywam PAMPERSOW orginalnych i jeestem z nich w 100% zadowolona, a kiedy dostalam paczke z streczowymi rzpami uzanalam ze sa jeszcze lepsze
 
sa najlepszeeeeeee ;D ;D zreszta wszystko co pampersowe nam pasuje :D :D ja uzywalam i uzywa wylacznie Pampersow i mila niespodzianka bylo gdy trafily mi sie streczowe rzepy  :) tak mila ze mam w domu zapas 6 jumbopaczek  ;D ;D ;D bo Sorbek mowila ze to limitowane i tylko na lato to sie zaopatrzylam  ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
_Gabi pisze:
sa najlepszeeeeeee ;D ;D zreszta wszystko co pampersowe nam pasuje :D :D ja uzywalam i uzywa wylacznie Pampersow i mila niespodzianka bylo gdy trafily mi sie streczowe rzepy :) tak mila ze mam w domu zapas 6 jumbopaczek ;D ;D ;D bo Sorbek mowila ze to limitowane i tylko na lato to sie zaopatrzylam ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
:laugh: :laugh: :laugh:
ja tyz ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
wiecie co, napiszcie do pampersa że te pieluszki są fajne, niech widzą, że czas coś zmienić
ja co prawda używam huggiesów zielonych, ale kiedyś kupiłam paczkę pampersów dużą i mały miał od nich podrapane nóżki do krwi! Odesłałam im pieluszki z liścikiem, za jakiś czas dostałam nową paczkę i małą paczkę pieluchomajtek i chusteczki i info że przebadali tamtą partię pieluch. Więc wydaje mi się, że oni tam są otwarci na opinie klientów.
 
Kangurku już napisałam i im wysłąłam nawet ta ankietę :laugh: :laugh: :laugh: Po to ja stworzyłam zęby własnie wiedzieli że stare są do bani a nowe fajowskie
 
reklama
dorotak pisze:
no, my też jesteśmy z nich zadowoleni, fajnie dopasowują sie do pasa dziecka :). Ale do haggisów nigdy się nie przekonam i raczej odradzam je każdemu.

Mam prosbę to zagłosuj jeśli ci sie podobają :)
 
Do góry