reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
jsorbek pisze:
słowiczku  niestety nie dopiero 4 +  :(

Kasiu Kucińska
nie widac na zewnatrz w ogóle różnicy trzeba zaglądać i podpatrzeć nowe sa bardziej kolorowe a z boku jest kartka po jednej stronie od wrzesnia będą dostepne w oznakowanych opakowaniach

Czyli nie mam szans na razie na streczowe boczki... buuu...
 
reklama
te "nowsze" maja wzorek w latawce a te stare w galazki :) wiec mozna popatrzec na bok opakowania (bialy przeswitujacy kawalek folii) i sie wie co sie kupuje :) ja tak robie i zawsze trafiam :)
 
Ja tez jestem zachwycona nowymi pampersami. W starych Tomek bezprzerwy sie przesikiwal tak ze wnocy musialam go przebierac. to byla tragedia dziecko spi i je tak meczyc. W nowych ani razu mi sie nie przesikal. Odkad kiedys je kupilam to teraz bardzo prosto je znajduje i tylko takie biore.
 
Wg mnie te streczowe boczki sa super, ale wydaja mi sie mniej chlonne!!!
Ja uzywam papmersow ale niemieckich i napeawde moga wchlonac ogromne ilosci
Moj maluch oststnio duzo siusia w nocy i te z "fajnymi " boczkami przeciekaja, a niemieckie nie
Kupuje je w kartonach po 96 sztuk! Mowie wam rewelacja!!!!!
 
malutka pisze:
Wg mnie te streczowe boczki sa super, ale wydaja mi sie mniej chlonne!!!
Ja uzywam papmersow ale niemieckich i napeawde moga wchlonac ogromne ilosci
Moj maluch oststnio duzo siusia w nocy i te z "fajnymi " boczkami przeciekaja, a niemieckie nie
Kupuje je w kartonach po 96 sztuk! Mowie wam rewelacja!!!!!

a gdzie je kupujesz ???
 
jsorbek pisze:
malutka pisze:
Wg mnie te streczowe boczki sa super, ale wydaja mi sie mniej chlonne!!!
Ja uzywam papmersow ale niemieckich i napeawde moga wchlonac ogromne ilosci
Moj maluch oststnio duzo siusia w nocy i te z "fajnymi " boczkami przeciekaja, a niemieckie nie
Kupuje je w kartonach po 96 sztuk! Mowie wam rewelacja!!!!!

a gdzie je kupujesz ???
U nas w takim malym sklepiku- wlasciciel sprowadze je z niemiec!
Ach....... czy tam nawet pampersy musza byc lepsze ( nie mozna tak- jak pampers to dla wszystkich dzieci taki sam????)
 
Kasia Kucińska pisze:
jsorbek pisze:
słowiczku niestety nie dopiero 4 + :(

Rozmiar 4 też, wczoraj zrobiłam zapas dla mojej bratanicy :) dzięki za rady dziewczyny

rozmiar 4 nie bedzie dostępny w regularnej sprzedazy niestety w oznakowanych paczkach tale teraz jest owszem zgadzam sie bo tez kupuuję ale ja pisałam o tych oznakowanych
 
reklama
Do góry