reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
jsorbek pisze:
rozmiar 4 nie bedzie dostępny w regularnej sprzedazy niestety w oznakowanych paczkach tale teraz jest owszem zgadzam sie bo tez kupuuję ale ja pisałam o tych oznakowanych

uuu, to fatalnie, że nie będzie, Marta rośnie jak na drożdżach, do rozmiaru 4 brakuje jej tylko 1,5 kg, więc tylko patrzeć- tak szybko ten czas leci, chyba kupię zapas
 
reklama
Dziewczyny popieram!!!Nowe pampersy sa super.Mieszkam w Anglii i tu one sie nazywaja Pampers Catepilar :) Rewelacja jak dla mnie!!!

 
dzis w Auchan widział rozmiar 4 nowych pampersów sa fioletowe i pisze że streczowe ale to chyba angielskie bo tak na opakowaniu bo angielsku pisze . Ale nie kupiłam bo mała paczka 28 szt jakby był jumbo pack to co innego
 
A ja w realu kupiłam zielony jampopack i w środku są inne pampersy, może to właśnie są te o których piszecie?
Mają jakby trochę węższy pasek z przodu i taką falbankę po bokach,
są mocno elastyczne, może to i dobrze tyle że jak zakładam pieluchę w biegu (a tylko tak je zakładam ::)) bo mój synek siedzieć ani leżeć już nie potrafi, to muszę uważać żeby mu nie założyć krzywo pieluchy bo ona się bardzo naciąga. A i nie podoba mi się że jak mocno synek nasika to od razu pielucha mu przez tą "elastyczność" pod kolana zjeżdża, z drugiej strony od razu wiem że nasikał nawet jak biegnie 3 m przede mną ;) :p. Po za tym są ok.
 
reklama
jeżeli chodzi o takie streczowe zapinania to maja je również bordowe pieluchy z Tesco i Cienie z lidla w dużym opakowaniu...
 
Do góry