reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
Są rewelacyjne!!!
Dobrze jakby takie zostały już na zawsze!!!

Używamy już 5 i niestety u nas w okolicy wszystkie 5 są "po staremu"
 
reklama
No własnie pisali mi że 4 nie będzie a jednak są może mnie posłuchali jak im napisąłam żęby były ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
są genialne! :) zawsze szukam tylko tych! a nie jest to łatwe! do tej pory znalazłam tylko w jumbopaczkach! używamy 4.
 
Heja ja wczoraj kupilam juz oznakowane opakowanie tych nowych PAMPERSOW, a wiec maja na opakowaniu taka kolorowa gasienice i pisze STRECH
Kto nie zna tzch pieluch to niech kupi chociaz mala paczke sa naprawde SUPER
GORACO POLECAM
 
syl1982wia pisze:
Heja ja wczoraj kupilam juz oznakowane opakowanie tych nowych PAMPERSOW, a wiec maja na opakowaniu taka kolorowa gasienice i pisze STRECH
Kto nie zna tzch pieluch to niech kupi chociaz mala paczke sa naprawde SUPER
GORACO POLECAM

a jak sie kształtuja cenowo ? ile jest w opakowaniach tych mega i ile kosztują ???
 
W JumboPaku rozmiar 4+ jest 68 pieluch a bylo 70, u nas cena jest rozna ale najczesciej JumboPak w Polo Markecie kosztuje jakies 45zl, szczerze mowiac warto dac te pieniadze bo pieluchy sa naprawde super
Pozdrawiam
 
a czy myslicie ze ta 4 bedzie dobra dla mojej malej? wazy cos kolo 6 kg (ponad) i problem w tym ze 3 ma ciasne po bokach jak wlasnie robi wyglupy to jej sie tak zaciskaja (jak i Cienie tak i Pampersy 3).wsumie gore musze dosc cisno zapinac ale wlasnie przez to wciskaja jej sie boczki przy nozkach:(
 
reklama
Do góry