reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
reklama
wow pierwsze słyszę że pieluchy można na sztuki kupować :o,
ostatnio przytrafiła nam się przykra sprawa, przy zmianie pieluchy oderwał się ten streczowy boczek  :-[, wcale tak mocno nie szarpnełam, mały jak zwykle się kręcił, pociągnęłam i cały streczowy boczek razem z zapięciem został mi w ręce.
Trochę się zdenerwowałam bo świeża pieluszka a do wyrzucenia była.
 
przy innych pieluszkach nigdy się coś takiego nie wydarzyło, może ten strecz ciutkę za słaby jest?
mma jeszcze trochę tych pampersów (kupiłam jak byliśmy na wakacjach) ale jak się skończą to wracam do Cienów.
 
ja je uwielbiam także tylko te i huggiesy jak jest dobra promocja bo maja ostatnio śpi cały czas na brzuchu i żądne pieluchy tego nie wytrzymują tylko tw wczesniej wymienione

huggiesy oczywiście aielone
 
Zgadza się też teraz u nas faza spania na brzuch u i pampersy zdały egzamin na 6 i jeszcze zielony huggies

reszta oblała :laugh:
 
reklama
Dziewczyny czyałam na początku tego wątku jak poznac te paczki z pieluchami co mają strechowe zapięcie. Otóż na bokach paczek są prześwity i te poprzednie pampersy były w takie tam zielone gałązki a nowe są w żółto-fioletowe latawce co dobrze widać przez opakowanie. Podobno weszły one już do seryjnej produkcji i już nie będzie tych "zwykłyzh"
Oddałam głos na tak.Są naprawdę super.
 
Do góry