reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe pampersy ze streczowymi boczkami

Co sądzicie na ich temat


  • Wszystkich głosujących
    81
reklama
WITAM BARDZO SERDECZNIE
WIDZE ZE DAWNO NIKOGO NIE BYLO NA TYM POSCIE
MAM NADZIEJE ZE MOZECIE JUZ DOSTAC NORMALNIE W SKLEPACH PAMPERSY ZE STRECZOWYMI BOKAMI NA PACZKACH SA NARYSOWANE TAKIE FAJNE GASIENICE
POZDRAWIAM


A TO NAUKA KORZYSTANIA Z NOCNIKA
 

Załączniki

  • Zdjęcie(6).jpg
    Zdjęcie(6).jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 66
  • Zdjęcie(7).jpg
    Zdjęcie(7).jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 67
  • Zdjęcie(14).jpg
    Zdjęcie(14).jpg
    21 KB · Wyświetleń: 55
A ja niestety jestem bardzo niezadowolona z tych nowych pampersów :( Od początku używałam tylko pampersów i byłam bardzo zadowolona, ale te z tymi rozciąganymi bokami są beznadziejne... Dla nas sie nie sprawdziły, bo albo wszystko wyciekało albo te boki pękały mimo że prawie nie były naciągane :( i teraz mam problem bo nie wiem jak poznać które są stare a które nie i musiałąm na gwałt szukać innych firm, na razie używamy huggisów ale też nie są do końca ok. Wiec licze że pampaers zrobi możliwość wyboru i może jakoś oznakuje te paczki ???
 
J@god@ pisze:
wow pierwsze słyszę że pieluchy można na sztuki kupować :o,
ostatnio przytrafiła nam się przykra sprawa, przy zmianie pieluchy oderwał się ten streczowy boczek  :-[, wcale tak mocno nie szarpnełam, mały jak zwykle się kręcił, pociągnęłam i cały streczowy boczek razem z zapięciem został mi w ręce.
Trochę się zdenerwowałam bo świeża pieluszka a do wyrzucenia była.
o właśnie dopiero doczytałam... właśnie jak miałam te pampersy streczowe to z 1/3 paczki była do wyrzucenia, bo boki sie odrywały przy samym zapinaniu mimo że zapinałam lekko, dokładnie tak samo jak te stare :(
 
dla mnie te nowe pampersy to straszna KICHA!!!! Mam wrażenie, że każde "ulepszenie" pampersów, to jest wciskanie kitu a tak naprawdę robią coś co jest dla nich tańsze w produkcji, potem tylko odwrócenie kota ogonem, w bardzo umiejętny sposób, że niby tak jest lepiej dla dziecka i tyle. Te nowe pieluchy są przez te durne strecze dużo mniesze i np.6 (bo takie kupuję) są jak 4. Muszę ten strecz strasznie mocno naciągnąć, żeby w ogóle zapiąć pieluchę. Poza tym właśnie pod streczem mój synek ma zaczerwienienia, które go swędzą! :mad: NIENAWIDZĘ "ULEPSZEŃ"
 
JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TYCH NOWYCH PAMPERSOW SA DUZO LEPSZE NIZ TE STARE. JAK BY NIE BYLO TERAZ NARYNKU TYCH NOWYCH TO MUSIALABYM UZYWAC JUZ PIATEK A TAK NADAL UZYWAMY 4+. JAK NIE BYLO KIEDYS W SKLEPIE TYCH STRECZOWYCH 4+ TO KUPILAM KILKA ZWYKLYCH 5 I WIECIE CO JAK PIELUCH SIE NAPELNILA TO WISIALA MALEMU MIEDZY KOLANAMI, WYGLADAL BARDZO SMIESZNIE
A CO DO PAMPERSOW INNYCH FIRM TO SPROBOJ MAMO KUBUSIA TYCH FIOLETOWYCH TESCO LUB Z LIDLA CIENIE SA PODOBNO BARDZO DOBRE NIE WIEM BO NIGDY NIE PROBOWALAM ALE SLYSZALAM NA ICH TEMAT DUZO POZYTYWNYCH OPINI
 

Załączniki

  • Zdjęcie(11).jpg
    Zdjęcie(11).jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 86
mamusiuKubusia polecam Cieny, tylko Twój Kubuś duży jest i pewnie 5 powinien używać a ja nie wiem jakie one są bo my nadal 4 używamy, Krystian wysoki ale pupkę ma drobniutką.
Fioletowe tesco sa gorsze od Cienów choć też ok. Ja zużyłam resztę streczowych, tylko ta jedna się porwała na szczęście, wróciliśmy do Cienów.
 
U nas te pampersy wogóle nie zdały egzaminu... kilka razy przy zakładaniu urwał nam się boczek :(. no i raz na Maciusiu też urwał się i cała zawartość wyleciała w spodenki :mad: :mad: :mad:.
Nie wiem może ja natrafiłam na taką ferelną paczkę, ale jestem niezadowolona...
 
reklama
Ja zawsze używałam huggies, ale ostatnio kupiłam pampers jumbopaczke activ baby 4 i jestem zadowolona, szczególnie z baaaardzo rozciągliwych rzepów, które zawsze nam sprawiały trudności, bo w innych pieluszkach były za krótkie i powodowały otarcia na biodrach, Chyba zacznę je kupować. ;-):tak::-D
 
Do góry