reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe smaki dla maluszka

Jedne mamy dają rade na piersi karmić a jedne nie i dziecko głodne jest tak jak mój synek zawsze mu mało nawet butli więc wkurzyłam się i zapytałam się pediatry czy mogę mu coś nowego dać zgodziła się na kleik ryżowy ale tylko w nocy mu dać aby w nocy nie wstawał. W ciągu dnia dostanie jabłko na co pediatra też udzielił mi pozwolenia. Ja bym z chęcią go karmiła dalej piersią ale mam problem z pokarmem bo w szpitalu jak byłam do dużo go miałam ale po miesiącu się skończyło i przeszłam na mleko modyfikowane i do tego musiałam wrócić do szkoły na siłę
Może któraś z mam podpowie mi jak robić aby mieć sporo pokarmu w piersi bo ja już dużo rzeczy próbowałam i nic :(
A co do tego żywienia książkowego to ja nie będe tak robić bo co rok to co innego wymyślają i znam taki przypadek co dziecko jest żywine książkowo i sa skutki ...
 
reklama
misianka - ja jak walczyłam o pokarm, bo miałam baaarrrdzo mało moim zdaniem to dociągałam laktatorem non stop, przystawiałam do cysia często i zaczęłam pic piwo karmi i dużo wody. Nie wiem co pomogło. I prawie cały dzień leżę z małym i jak tylko otworzy oczka po spaniu to już ma cycia w buziaku i jak kwilnie podczas zabawy - to samo. Może go przyzwyczaje do tego, ale podziamdzie sobie i zadowolony od razu.
 
Co zrobić aby dostać takie paczuszki dla maluszka ??? Bp dałam jakaś kartkę w szpitalu wypełnioną i tylko dostałam paczkę z Babilonu a tak nic jeszcze nie dostałam :/:crazy:
 
Cześć dziewczyny mam pytanko jak dziecko przyzwyczajic do nowych smaków bo jak skonczy 4 miesiace to chce juz wprowadzic nowe smaki ale nie mam pojecia jak wiem ze najpierw marchewka i jabłko tak mi mówił pediatra ale jak zaczac to robic bo nie mam pojecia czy najpierw po poł łyżeczki i codziennie zwiekszac dawke?
 
reklama
Ja też dostałam z Bebilonu, jakaś zupka tam jest kaszka, owoce no i w szpitalu dostałam 2 duże paki chyba z Johnsona i jakiejś innej firmy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry