reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności a gorączka?

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
MÓj Mateusz ma 8 miesięcy i od kilku dni zaczął raczkować i wstawać przy meblach.Robi to sam bez mojej pomocy.Wstaje też w łóżeczku.
Od kilku nocy i dni wstaje w łóżeczku non stop.W nocy nie śpi tylko stoi.Właśnie dziś jest już druga nocka wogóle nie przespana bo młody wiecznie stał a położony wpadał w wielką histerie.W dzień jego drzemki się skróciły do minimum bo nie da się go uśpić.Co go położe to on wstaje.I tak w kółko przez dobrą godzine lub czasem dwie.
No i wczoraj także dostał gorączki.Nie jest to typowa gorączka ale 38 stopni,czasem 37,6.
Innych objawów choroby brak.Jest tylko bardziej marudny niż zwykle.
Czy gorączka może się pojawić przy takim "podnieceniu" bo odkrył nową umiejętność?
Myślałam jeszcze o zapaleniu ucha,ale młody je normalnie z butelki i pije.


Jak to było u Was dziewczyny? Czy dzieci jakoś odreagowywały nowe umiejętności?
 
reklama
a moze ząbki ida 38 to nie jest jeszcze tragedia przeciwogączkwe podaje sie od 38.5 moj maly tezs od 3 dni sam wstaje ale goraczki nie ma
 
Anineczka, u nas podobnie od wczoraj, tylko bez gorączki. Maciuś normalnie chodził spać ok.19/19:30. Wczoraj zasnął dopiero o 20:30. Dziś od 6:40 miał jedną godzinną drzemkę. Marudzi też okropnie. I też sądzę, że jest to związane z nowymi umiejętnościami. Ale gorączka? Hm, wątpię.
 
ja stawiam na ząbki. u nas tak było, młoda była marudna, podwyższona temperatura, brak snu w dzień, w nocy marudzenie... a po 4-5 dniach tej nerwówki wymacałam pod palcem jedynkę... :-)
 
MÓj Mateusz ma 8 miesięcy i od kilku dni zaczął raczkować i wstawać przy meblach.Robi to sam bez mojej pomocy.Wstaje też w łóżeczku.
Od kilku nocy i dni wstaje w łóżeczku non stop.W nocy nie śpi tylko stoi.Właśnie dziś jest już druga nocka wogóle nie przespana bo młody wiecznie stał a położony wpadał w wielką histerie.W dzień jego drzemki się skróciły do minimum bo nie da się go uśpić.Co go położe to on wstaje.I tak w kółko przez dobrą godzine lub czasem dwie.
No i wczoraj także dostał gorączki.Nie jest to typowa gorączka ale 38 stopni,czasem 37,6.
Innych objawów choroby brak.Jest tylko bardziej marudny niż zwykle.
Czy gorączka może się pojawić przy takim "podnieceniu" bo odkrył nową umiejętność?
Myślałam jeszcze o zapaleniu ucha,ale młody je normalnie z butelki i pije.


Jak to było u Was dziewczyny? Czy dzieci jakoś odreagowywały nowe umiejętności?
Ja bym jednak poszła do pediatry.Moje dziecko, jak bolało je ucho,nie chciało leżeć.Kuba płakał i wstawał,ale jadł normalnie.:tak:
Jeżeli lekarz wykluczy tę dolegliwośc,można stawiać na ząbki,które wybudzają malucha i nie wie jak sam sie położyć i uspać.:tak:
 
Ucho to prawdopodobne - sprawdź, czy przy nacisku przy uszku nie boli go.

Ale stanie w nocy to normalka - moja biedne dziecko jak tylko stanęło na nogi to za każdym razem w nocy wstawała na nogi. Imperatyw kategoryczny. Moja musi stać. Przeszło po miesiącu. :-)

Temperatura nie za wysoka, ale obserwuj - może to ząbki, a może lekkie przeziebienie.
 
Do góry