reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
Zosia już pare razy się puściła i nawet sekundkę udało jej się utrzymać równowagę :-) Ślicznie pokazuje światełko, kosi-kosi, gdzie mama ma nosek, gdzie Zosia ma włoski,pieska w książeczce i ziemniaka:-) sama potrafi zapalić i zgasić światło oraz włączyć i wyłaczyć tv, jak ją poproszę , żeby mi zagrała na pianinku to siada gra i spiewa:-) najczęściej mówi baba, czasem mama i tata, i swietnie jej wychodzi "be". A i umie robić "kiziu miziu" a najfajniej się robi "a ty, a ty"
I ostatnio upodobała sobie robienie buju buj wózkiem, jeździkiem i pchaczek...ważne żeby na kółkach i jeździło:-D
 
Moje dziewcze sie czolga :-) doczolga sie juz wszedzie...ostatnio np. do kuchni i porzadek zrobila z psa miskami tj. wylala wode i wysypala karme,dobrze ,ze sie nia jeszcze nie zajadala:szok: Przy meblach jeszcze nie staje,ale to kwestia paru dni cos mi sie wydaje :sorry:
Gdy je chrupki to mnie karmi,ale robiac w konia,podaje mi chrupka i szybko cofa raczke i sie cieszy wtedy:-) Mowi mama,tata,baba...ale nie ze do mnie tylko sobie tak o...sama do siebie.No i przedewszytkim to moje dziecko sie caly czas usmiecha...:-D ona ma zawsze dobry humor,taki moj promyczek;-)A od samego rana spiewa :-D
 
dawno mnie tu nie było-nareszcie znalazłam prace:) moja córeczka zrobiła pierwsze kroki 3 maja:) dzis przejdzie juz spory kawałek choć jak ma za daleko to woli zasówać na czworaka, robi kosi kosi, prababcia nauczyła amen:)naśladuje psa-oczywiscie po swojemu, weża, krówke,mówi mama tata,baba...jest mega niegrzeczna,próbuje wkładać palce do kontaktu i jak ja wyzywam to robi mi tyty paluszkiem:) ostatnio ciągle robi ty ty i mówi ze cos jest be,a to dlatego ze tak broi ze najczesciej tych słów uzywamy do niej,no i wybiera ziemie z doniczek!
 
kasiol- Gratulacje!

My dolaczamy do dzieci chodzacych. Mlody robi juz kilka kroczkow samodzielnie, z dnia na dzien jest bardziej odwazniejszy i wypuszcza sie na dalsze dystanse. Przy scianach i meblach chodzi bez problemu juz od dluzszego czasu.
Nie raczkowal wogole.
 
Nina raczkuje:-) koleżanka mi powiedziała, żeby położyć przed nia jakiś interesujący ją przedmiot, to młoda ruszy do przodu; nie chciało mi się w to wierzyć, ale spróbowałam i ku memu zdziwieniu Ninka ruszyła sprintem do pilota! aż zła jestem, że nie wpadłam na to wcześniej, bo przecież mała stawała już na czworaka jakiś czas... ciekawe jak to teraz bedzie:)
acha, no i wreszcie robi świadomie "pa pa" jak ją poprosić:)
 
andariel :-) gratulacje i... wyrazy współczucia... teraz już nie będzie tak jak dawniej... :-D

monika :-) kasiol ;-) dla was tez gratki :-)
 
reklama
Andariel, gratulejszyns dla Ninki :-D
Monika, kasiol dla Waszych pociech brawa ogromne!

i ja donoszę, że Tomek tez raczkuje :-)
jak to mówią, lepiej późno, niż wcale hihihi :-p, i siadanie z raczka tez juz do perfekcji opanował :tak:
aaa, i zaczyna sie podciągać :szok:

Ja nie wiem, to moje dziecko jakoś dziwne, nie jak Wasze bąble- najpierw raczkujemy, potem wstajemy; u nas widzę, wszystko na raz:eek:
Tak czy siak cieszem siem z tych jego małych postępów :-D
 
Do góry