reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...."

Ipanema jesteś bardzo bardzo przekonująca :-)
a propos ja byłam przekonana, że masz dostęp... no i warto się zastanowić kto tego dostępu jeszcze nie ma i też poprosić Admina o taki dostęp
 
reklama
No ja na BB jestem od polowy ciazy, tylko malomowna strasznie jestem.... hehe. Ale czytam, czytam.

Teraz sie troche rozgadalam, bo lepiej sie zorganizowalam i udaje mi sie znalezc chwile czasu na to zeby spokojnie cos przeczytac i napisac.


Tak wiec, ja bardzo chetnie pochwale sie fotkami mojego Mini Chlopaka na watku A JA ROSNE I ROSNE .
Czekam na bilet wstepu.

A co do muffinkow, to juz ich nie ma. Moj maz pozarl wczoraj w nocy 3/4 a reszte wzial dzisiaj do pracy ;-)
Ale upieke nowe!!! 30 minut i sa gotowe ;-))) Zapraszam
 
dziekuje, dziekuje .... czuje sie wzruszona ;-)))

A przepis jest bardzo, bardzo prosty.

Dwie miseczki, do jednej wrzucamy wszystko co sypkie, a do drugiej wszystko co plynne.

Czyli:

miseczka numer 1 - 1,5 szkl cukru + 3,5 szkl maki + 1 lyczeczka proszku do pieczenia = mieszamy wszystko.
miseczka numer 2 - 1,5 szkl mleka + 3/4 szkl oleju + 2 jajka = mieszamy wszystko.
I teraz wlewamy do miseczki numer 1 miseczke numer 2 i mieszamy byle jak. Moga byc grudki.

Ciasto wlewamy do foremek tak do 3/4. I wkladamy do nagrzanego piekarnika na 180 st. na 15 - 20 minut.

Ta mase mozna potraktowac jako baze i wrzucic do niej rozne rzeczy.
np. rodzynki, rozmrozone wisnie ( ja np. wrzucam te z kompotu ), suszone morele, czipsy czekoladowe, pokrojone w kostke jablka, albo banany, borowke amerykanska, jagody ....
Na co tylko macie ochote.

Moj maz poprosil mnie dzisiaj rano, zebym juz sie nie bawila w te babeczki tylko zrobila mu to ciasto w brytfance ... hehe.
Zrobilam i krojone tez jest bardzo dobre.

Polecam.
 
reklama
Do góry