reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...."

Ipanema, zaraz sobie zrobie kawke do tych Twoich pysznosci! :tak: :-D

A watek rosnacy ustawie sobie chyba jako strone startowa, bo ciagle o nim zapominam... :zawstydzona/y:
 
reklama
A, Ipanema, mnie kupilas tym ciachem, dzisiaj albo jutro zrobie!! No i rzyznam sie, ze wrzucialm kilka zdjec i filmik z pelzanka :-D
 
poprosiłam o dostęp również dla dzustty i renee, Wama już ma tylko się ostatnio niewiele na nim udziela, dziewczyny poprawić się:-D:-D:-D
 
poprosiłam o dostęp również dla dzustty i renee, Wama już ma tylko się ostatnio niewiele na nim udziela, dziewczyny poprawić się:-D:-D:-D

Ja juz mam i dziekuje bardzo :) a ostatnio malo czasu na dodawanie zdjec, bo najpierw trzeba je zmiejszyc, ale zagladam tam regularnie.:tak:
 
ja juz na "rosnącym ... zaproponowałam aby dodać dostęp dla Dzustty i Ipanemy a Renee myślałam że już ma:zawstydzona/y:

ja też wrzuciłam kilka fotek mojej małej, tak przy okazji;-)
 
dziewczyny!! proszę sprawdzać co jakiś czas czy już widzicie zdjęcia na "rosnącym", mi tutaj meldować czy działa;-)
apel do Ipanemy, dzustty, Renee i w szczególności do aguśki, bo dalej nie wiem czy dostała dostęp, bo jak nie będzie to proszę znowu admina:-D
 
reklama
Do góry