reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowimoderatorzy - sonda

Kogo widzimy w roli nowych moderatorów?


  • Wszystkich głosujących
    23
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Poniewaz Kasiula podala się do dymisji, a i na mnie juz zapewne pora to oglaszam konkurs na nowych moderatorów. Zapraszam do pisania Waszych propozycji, powiedzmy do niedzieli. Chyba to dobry termin czy potrzeba dluższy? a w niedzielę ustawimy sondę (proponuje na tydzień) i wybierzemy 2 osoby z najwyższym wynikami.
 
reklama
Skopiowane z końca:

Porządziłam się po raz ostatni i założyłam sondę tygodniową, bo jest jednak wiele osób, które zaglądają do nas tylko sporadycznie a im tez musimy dać szansę. Jakos wytrzymacie ze mną ten tydzień.
Głosujemy na 2 wybrane osoby.
Glosują wyłącznie listopadówki, głosy osób spoza pod-forum nie będą brane pod uwagę
Wyniki ankiety oraz głosy są jawne
 
Ostatnia edycja:
Ja proponuje osobe, która czesto udziela sie na forum, a ta osoba jest: MARTOLINKA
 
Ja tez chce jaa też :-D ,żartuje :)

anawawka i martolinka, dziunka -moje propozycje.
 
Koteczki bardzo dziękuję za "nominację", ale ja wolę pozostać na forum dla przyjemności i nie mieć poza tym żadnych obowiązków :)
Proponuję anawawkę - jest z nami stosunkowo niedawno więc nie jest "zamotana" w różne grupy , opcje i konflikty , ma tzw.czystą kartę. Poza tym to osoba niekonfliktowa i delikatna we wszystkich uwagach


p.s. Kasiula z całą sympatią , ale chyba powinnaś nam powiedzieć co się stało i dlaczego rezygnujesz? Najpierw jesteś z nami 24 h a potem nagle znikasz. Ktoś Cie uraził?
 
Ja myślę że Kasiula odeszła ponieważ ma za dużo obowiązków. Nie mam jej tego za złe, wiele mam poodchodziło i nikt się nie tłumaczył.

Ja jestem za Martolinką. ew. Mama i Marcel lub Anawawka

OOO JUŻ WIEM! Aza na moda!!!!


p.s. a wogóle myślałam że to jakiś konkurs o modzie:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
A moze jest jakas mama ktora chce być moderatorem? Tylko się wstydzi wychylic? :) Ma do tego talent muzyczny :) i smykałkę :)
Jeżeli chodzi o mnie mi jest to wsio rybno kto nim zostanie :)
 
haha dziunka ja to samo pomyslalam co Ty :p

ja bylabym za martolinka ale jak nie chce to ja rozumiem ;)
inne moje typy to anawawka, mama i marcel i...sama nie wiem;)
jest mi to obojetne

wlasnie, moze ktoras chce tak jak pisze Ula??:)
 
reklama
mnie tez obojetne kto na moda byleby taka osoba która miałaby czas do tego usiąść no i nie znika na długie miesiące- i tez myslalam ze to konkurs o tematyce mody :D to moze któraś się zgodzi?? moze jakaś kobitka sama chce?? aza, ilona, dziunka?? mnie do głowy przychodzą te 3 kobitki :) matrolinka nie za bardzo chce a nie wiem czy anawawka przy swoich szatanicach bedzie chciała dodatkowe obowiazki bo i tak biedna czasu ma jak na lekarstwo.....
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry