reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
Drogie kwietniowe mamy zakładam ten wątek, po to:

- by każda z Nas, jeśli dostanie jakiegoś eska lub wiadomość od rodzącej Mamuśki mogła ją tu zamieścić:biggrin2:
- by każda rozpakowana Mamusia mogła tu napisać po powrocie z Maleństwem ze szpitala jakieś niusy:biggrin2:

A generalnie wątek tworzę po to, by te tak cenne dla Nas informacje nie gubiły się na wątku głównym:-D

P.S. Prosiłabym o nie pisanie tu komentarzy, a gratulacje składać na wątku już do tego stworzonym (żeby był porządek:-D)
 
reklama
napisałam sms do aligatorka żeby się odezwala, bo się martwimy. Odpisała:

aligatorka pisze:
Hej! Dzięki, jesteście kochane. Nadia nadal w brzuszku, skurcze są wysokie, dochodzą do 100, ale na szczęście nieregularne. Buziaczki i pozdrowienia dla dziewczyn
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzisiaj Aligator napisała:
Skurcze ustąpiły, odłączyli mnie od kroplówki i będą obserwować. Nadinka posłuchała prośby mamy i wygląda na to, że jeszcze zostaje w brzuszku. Dzięki za wsparcie.Buziole.
 
sms od Mitaginki:
" u mnie nic nowego. Dzis bede sie kontaktowac z moim ginem, tylko bb i Was mi brak!"

" przekaz dziewczynom ze nie zamierzam rezygnowac z mojej glownej powiadamaczki smsowej bb ;-) i nie zamierzam urodzic przed 20 kwietnia!"
 
Ostatnia edycja:
sms od Mitaginki :

"Mam jakieś zakażenie w moczu i pewnie stąd ten ból krzyża itp.Najgorsze że dali mi antybiotyk.I nie wiem czy brać"
 
sms od Mitaginki:
"Mam w moczu bakterie i leukocyty ( pewnie stad bol krzyzowy) i dostalam Ospamox. Jak to po antybiotyku mam wrazenie ze cala nim juz przesiaknelam no i oczywiscie odzywa sie moj zołądek. Moj gin ma dzis dyzur wiec na twarz podklad zeby nie bylo!:)"
 
Ostatnia edycja:
sms od Mitaginki:

"ordynator zlecil mi mocz cewnikowy i USG nerek..."
"nie wiem czy macie kontakt z Aligator. U niej ok. Czuje sie dobrze tylko jak wstaje to brzuszek ma twardy"
 
Sms od Mitaginki:

Hej,nerka mniej już boli.Psychicznie też ok.Tylko żołądek najbardziej cierpi.A poza tym mam anemie-hemoglobina 10.4 i grzybka w pochwie.Mi też Was brakuje!
 
reklama
sms od Mitaginki:

"Z USG wyszlo ze mam zastoje moczu w prawej nerce, a po tym calym cewnikowaniu boli mnie cewka moczowa. Beznadzieja. Przyszlam z brzusiem a jak na razie to wynajduja mi wszystko inne :-("
 
Do góry