reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez pandorka, 22 Styczeń 2011.

1. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Drogie kwietniowe mamy zakładam ten wątek, po to:

- by każda z Nas, jeśli dostanie jakiegoś eska lub wiadomość od rodzącej Mamuśki mogła ją tu zamieścić:biggrin2:
    - by każda rozpakowana Mamusia mogła tu napisać po powrocie z Maleństwem ze szpitala jakieś niusy:biggrin2:

A generalnie wątek tworzę po to, by te tak cenne dla Nas informacje nie gubiły się na wątku głównym:-D

P.S. Prosiłabym o nie pisanie tu komentarzy, a gratulacje składać na wątku już do tego stworzonym (żeby był porządek:-D)

2. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

napisałam sms do aligatorka żeby się odezwala, bo się martwimy. Odpisała:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 Styczeń 2011
  3. reklama
  4. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

dzisiaj Aligator napisała:
    Skurcze ustąpiły, odłączyli mnie od kroplówki i będą obserwować. Nadinka posłuchała prośby mamy i wygląda na to, że jeszcze zostaje w brzuszku. Dzięki za wsparcie.Buziole.

5. nati_k

nati_k super mama

wiadomosc od Mitaginki:

"zostawili mnie w szpitalu. Nic Wiecej nie wiem"

6. nati_k

nati_k super mama

sms od Mitaginki:
    " u mnie nic nowego. Dzis bede sie kontaktowac z moim ginem, tylko bb i Was mi brak!"

" przekaz dziewczynom ze nie zamierzam rezygnowac z mojej glownej powiadamaczki smsowej bb ;-) i nie zamierzam urodzic przed 20 kwietnia!"

Ostatnia edycja: 29 Styczeń 2011
  7. lilou

lilou Fanka BB :)

sms od Mitaginki :

"Mam jakieś zakażenie w moczu i pewnie stąd ten ból krzyża itp.Najgorsze że dali mi antybiotyk.I nie wiem czy brać"

8. nati_k

nati_k super mama

sms od Mitaginki:
    "Mam w moczu bakterie i leukocyty ( pewnie stad bol krzyzowy) i dostalam Ospamox. Jak to po antybiotyku mam wrazenie ze cala nim juz przesiaknelam no i oczywiscie odzywa sie moj zołądek. Moj gin ma dzis dyzur wiec na twarz podklad zeby nie bylo!:)"

Ostatnia edycja: 30 Styczeń 2011
  9. nati_k

nati_k super mama

sms od Mitaginki:

"ordynator zlecil mi mocz cewnikowy i USG nerek..."
    "nie wiem czy macie kontakt z Aligator. U niej ok. Czuje sie dobrze tylko jak wstaje to brzuszek ma twardy"

10. reklama
  11. mamusiaDorusia

mamusiaDorusia Fanka BB :)

Sms od Mitaginki:

Hej,nerka mniej już boli.Psychicznie też ok.Tylko żołądek najbardziej cierpi.A poza tym mam anemie-hemoglobina 10.4 i grzybka w pochwie.Mi też Was brakuje!

12. nati_k

nati_k super mama

sms od Mitaginki:

"Z USG wyszlo ze mam zastoje moczu w prawej nerce, a po tym calym cewnikowaniu boli mnie cewka moczowa. Beznadzieja. Przyszlam z brzusiem a jak na razie to wynajduja mi wszystko inne :-("

Poleć forum