reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

reklama
aenye
Od 15 rozwarcie sie nie ruszylo, szyjka nie zgladzona. Standard. Dostalam relanium i mam nadzieje sie przespac... Skurcze co 6min redularnie od 2h...
Wiedzialam ze tak bedzie. Pocieszajace jest tylko to, ze jak sie zacznie wkoncu rozwierac, niewazne, kiedy to pojdzie szybko, z Masiem tak bylo...
na to jej napisalam ze od teraz obowizkowo na liscie torby do szpitala musi byc komp z netem :-)
hehe, obowiazkowow! Jak jutro tez bedzie taka dupa to meza zgwalce, zeby przywiozl :-)
ja sie zapytalam gdzie maz i czy na patologi jest.
Jakby cos sie dzialo bedzie tu w 20min :-) no patola narazie. Spoko, czytam sobie, nie jest zle. Tak strasznie nie boli poki co. Nikt wiecej nie rodzi?
sie zapytalam czy dostala mmsa od morgaine i czy ma jakies wiesci?
Tak dostalam. Mala jej cyca nie ssie od porodu, wymiotuje wodami, bidna... (...)
Na to jej napisalam ze trzymamy kciuki za nia wszystkie i niecierpliwie czekamy na wiesci.
Podziekuj laskom i pozdrow :-)
 
Aenye
Asia, maly cudny, tak sliczny, ze go zjem, ja bez naciecia, bez szwu, ale strasznie krwawie.. Mialam lyzeczkowanie, 3 kroplowki, macica sie nie obkurcza.. Duza utrata krwi, beda chyba przetaczac. ***** no ;-( juz 50razy naciskali na brzuch, chluszcze krwia normalnie, mam lod pod koldra, cewnik..spokoju nie ma.. Mlody obok w lozeczku kima,nie płacze thx god.. Moja kruszynka..tak go kocham!..
 
reklama
Pytałam skrzyneczkę jak poszło:

"Hej było ekspresem, około pół godziny w szpitalu. Maż nawet nie zdażył dokumentów wypełnić i juz go wzywali zeby był przy porodzie :) Mały ok, bardzo grzeczny, tylko ja na razie nie dam rady wstać bo zaraz odpływam"

"Właśnie podłaczyli mi kroplówkę"
 
Do góry