reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

reklama
od aknovi

"Zrobili mi ktg, tętno ok, ale mam skurcze do 100, których w ogóle nie czuję. Usg jest ok, szyjka zamknięta i nie wiadomo skąd to krwawienie. Położyli mnie na patologii, ale lekarz powiedział, że zostanę póki nie urodzę. Mam tylko nadzieję, że nie spędzę tu 2 tyg...straszne tu nudy. Buziaki"
 
Joll godz.13.19

Po wizycie zostałam przyjęta na patologie z powodu małej ilości wód. Już mi założyli balonik. Pozdrówka dla wszystkich kwiecistych.

godzinę później
spytałam kto pisze, bo nie mam tego nr tel

"Sorki to przez skurcze. pisałam z tel QLFa. jestem nieprzytomna. Tu Joll"
 
Ewa&Kubus

Hej, mam na imię Kuba. Ważę 3,9kg i mam 59cm:) urodziłem się o 13.25. poród trwał 3,5 godziny. wyskoczyłem w 4tym skurczu partym. potem będą zdjęcia. buziaki
 
Piszę wiadomość od samsej siebie ( bo do żadnej nie mam numeru )

Wczoraj byłam w szpitalu bo zaczął mi odchodzić czop śluzowy i to dość obficie, skurcze też są częste ale nieregularne i z racji tego po paru godzinach odesłali mnie do domu:( Jutro mam się zgłosić na ktg i zobaczymy co dalej :(

Pozdrowienia dla wszystki kwietniówek



p19u3e3koh1w1ciw.png
 
Ewa&Kubus

mamy pojedynczą salę z łazienką;-) oboje czujemy się dobrze. Karmiłam 1,5 godz. po porodzie. Krocze miałam troszkę nacięte, boli trochę, jest dobrze. pozdrawiam
 
od aknovi

"hello, mam mocniejsze skurcze, lekarz mówi, ze sie powoli zaczyna, mimo ze szyjka zamknieta. Badanie szyjki tak strasznie bolesne, ze skurcze przy tym to pikus. Dali mi przeciwbólowe zebym mogła sie przespac i moze rano bedziemy rodzic :) pozdrowionka :)"
 
reklama
Do góry