reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Joll

wczoraj o 17.48 świat zobaczyła Inka. 3,53 kg 54 cm. choć została barbarzyńsko wyjęta z brzucha tuż po zastosowaniu oksy, gdyż zaczęło tętno spadać, TO I TAK JEST SZCZĘŚLIWA I ŻWAWO SSIE MLECZNEGO CYCA. z mamusią gorzej po wielokrotnych próbach wkłucia albo zbyt wczesnej pionizacji, nie mogę stać, a jeśli próbuję dostaję drgawek i tracę głos. w pon. będę miała wizytę u neurologa
 
reklama
Dokładnie tak jak pisze Morgaine wszystko OK przez CC bar mleczny otwarty.
10 w skali i obie moje panie są całe i zdrowe (no poza tym że joll nie może wstawać).

Krakowianka leży trzy pokoje dalej :D
Ma pięknego Stasia.

ps. chciałem z tego miejsca podziękować
krakowianka85 za wsparcie wczoraj
gdyby nie ona to bym pod salą operacyjną chyba się przekręcił albo zwariował.
Dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
info od Madziarkas
"Hej dziewczyny! Wody nadal się sączą, skurcze leciutkie ale są :)moja gin zrobiła mi dzisiaj okropnie bolesne badanie, myślałam że jajniki mi przestawia-chyba coś tam podkręciła bo na koniec stwierdziła, że być może spotkamy się w nocy na porodówce :) mam taką nadzieję choć zaczęłam się lekko bać że to naprawdę tuż tuż. Pozdr madziarkas"
 
10/04 wieczór , sms od Aknovi:

Hej. Jak tam u Was na bb? Ktoś się rozpakował ? Ja ciągle na patologii, ciągle w dwupaku, skurcze pojawiają się i znikają, nic się na razie nie zapowiada...Jedynie co, to się zdązyłam tu przeziębić...Pozdrowionka
 
reklama
Do góry