reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

sms od JustMe5:

"Kochane! Od 11.54 Franek jest już z nami! waży 3400, 59 cm dostał 10 Apgar :)"
 
reklama
sms od anusia85 z 13:51 'czesc dziewczyny :) o 9:38 przez cc urodzilam piekna dziewczynke ktora wazy 2680g i ma 51cm, dostala 10punktow. jest sliczna jednak ja nie moge sie ruszac wiec dopiero jutro bede mogla sie nia zajac. do zobaczenia na forum. pozdrawiam Was wszystkie goraco :)'
 
Dostałam mmsa od Chrupci jak ma małego ssaka przy żarełku ;)
Wnioskuję, że Staś już na świecie, ale zaraz się dopytam na linii sms :)
 
sms od Chrupci: "nie wyjdziemy w niedzielę, tylko najwcześniej w poniedziałek. Po patologii ciąży dopiero po 3 dniach wypisują :(
młody na razie aniołek...."

i potem, jak Ją zapytałam o wymiary:

"10pkt, 55 cm, 3670g. A mężu napisał do wszystkich ze 55 kg ;)"
 
sms od lenkaa* z 13:08 'jestem na patologii. od 4 mialam skurcze i wyladowalam o 8 na porodowce ale akcja sie wyciszyla. na razie nie wywoluja bo maly ma czas a ja tu utknelam :('
 
sms od anuszek z 17:15 'dzisiaj o 14:05 przez cc przyszedl na swiat nasz michalek, jest cudny, wazy 3550g i ma 55cm wzrostu, dostal 9pkt. czujemy sie dobrze, cc bylo wybawieniem po 30godz porodu indukowanego. pozdrawiamy i 3mamy kciuki za szybkie rozwiazania.'
 
sms od melodie z 21:38 'jestem juz po. adas urodzil sie o 21:00, 3650g wagi i 55cm dlugosci. jest taki malutki a ja jestem taka dumna. krzyczy na caly szpital :D adas urodzil sie okrecony pepowina wiec dobrze ze porod byl wywolany teraz. nie wiadomo co moglo sie stac gdybym czekala do konca. mialam tez lyzeczkowanie:/'
 
Hej,dziewczyny urodziłam córkę Zosieńkę 7.05 2010 o 5:30!:-)
Jesteśmy już w domu.
 
reklama
sms od lenkaa* z 11:37 'czesc. na razie nic sie nie dzieje, wszystko ucichlo. jutro podejma moze jakas decyzje. pozdrowionka.'

a chrupcia i justme5 wychodza juz dzis ze szpitala z maluszkami :)
 
Do góry