reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

Ewunia22

VI 2008 VI 2009
Dołączył(a)
18 Styczeń 2009
Postów
3 230
Miasto
Kielce
Witam Was wszystkie! Jestem koleżanką Marty - BlackWizard z dzieci rok po roku. Właśnie otrzymałam informację, że Marta już jest szczęśliwą mamą. Urodziła dziś o 7.15. Dzidzia urodziła się w 36 tygodniu. Waży 3170g, jest śliczna, zdrowa i silna. Poród bezbolesny, bez nacięć. A zaczęło się o północy.

Marta prosiła mnie o poinformowanie, co z radością czynię.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy :-)
 
reklama
Matko Boska Częstochowska!!! Black nas wszystkie na szaro zrobiła!!! Gratulacje!!!!:-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
O cholercia no to sie zaczelo.:szok: Gratulacje dla BlackWizard :-)

Ewunia super,ale się cieszę że wszystko ok, pogratuluj Black !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE no i mamy pierwszą rozpakowaną dziewczyny wytrzymałyśmy dzielnie

witam i GRATULACJE:-)

no to sie zaczeło:-DWIELKIE GRATULACJE BLACK!!!!!!!!!!!!! :-D

To wczoraj wykrakałam:-D Super. Gratulacje dla mamusi:tak:

Gratulacje wielkie dla dzielnej, pierwszej, styczniowej mamusi!!!!!!!!!!!

SERDECZNE GRATULACJE ! JESTEŚMY DUMNE Z NASZEJ PIERWSZEJ STYCZNIÓWECZKI !

oo juz widze ze mamy pierwsza mamusie!!!!!!!!!!!!!BLACK WIZARD GRATULACJE!!!!!!

BLACK, GRATULACJE, AŻ SIĘ PORYCZAŁAM ZE WZRUSZENIA I NIE MOGĘ SIĘ USPOKOIĆ, MASZ ZŁOTY MEDAL, NO I BĘDZIESZ MIAŁA 2 CÓRECZKI Z JEDNEGO ROKU!!!

BLACK WIZARD SERDECZNE GRATULACJĘ:-):-):-)


Dziewczynki przeniosłam Wasze gratulacje z głównego coby gdzieś nie zaginęły w gąszczu postów ;-)
 
reklama
Do góry