reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

reklama
Gratulacje!! niech maluszek zdrowo rośnie i będzie samą radością dla was!! :-):-)
 
gratulacje!!
 

Załączniki

  • its_a_boy_balloon.jpg
    its_a_boy_balloon.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Kazimiera,OGROMNE GRATULACJE !!!
Srebro jest Twoje...i to tak niespodziewanie :)
a właściwie to złoto zgarnęłaś bo urodziłaś 2 dni przed naszą Black :)
Zazdrościmy Ci wszystkie,że masz już to za sobą


Black,Anulka jest śliczna i rzeczywiście nie wygląda na wcześniaka.Najważniejsze,że już jesteście w domku i wszystko jest ok.No i życzę,żebyś nie dostała w kość :) czyli oby było tak dobrze dalej!!!JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry