reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

reklama
gratulacje!!!
 

Załączniki

  • its_a_girl_balloon_bouquet.jpg
    its_a_girl_balloon_bouquet.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 43
W sumie bardzo fajna data 12.12....... Albo np 10.10.10 :-D Gdybym miała być październikową mamusią 2010 chyba bym wszystko zrobiła, żeby właśnie 10tego...
 
Nie było mnie od piątku bo wyjechałam a tu już dzidziulek jest.

Black gratuluje!! Wielkie buziaki i uściski dla Ciebie i córuni!!
 
reklama
Black - najcudowniejsze gratulacje................... Normalnie mam łzy w oczach, bo pamiętam Twoje posty jako jedne z pierwszych, jak dołączyłam do naszej grupy....... A termin z OM miałaś taki jak ja:-) I córuńkę urodziłaś w takim dniu - jak ja swoją Karolinkę 9 lat temu. Wzruszyłam się bardzo............. W tym roku też czekałam na mojego Karolka ale niestety nie zechciał nam zrobić prezentu i dalej siedzi w brzusiu. Ucałowania dla Dzielnej Pierwszej Mamuni z naszego grona i dla jej Skarba. Mam nadzieję, że czujesz już tylko euforię i niebawem sama coś nam odpiszesz............... Wszystkiego Najlepszego z całego serduszka (podwójnego) :-)
 
Do góry