reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki z porodówek i gratulacje :)

reklama
A zastanawiałam się, co tu zastanę, jak zajrzę po weekendzie :-):-):-) I mamy pierwszą dzidzię :-):-):-)
WIEEELKIE GRATULACJE BLACK !!!
 
Wielkie GRATULACJE dla pierwszej styczniowej mamusi i pierwszego bobaska!!!!!!
Duzo szczescia dziewczyny!!!​
 
Dziewczyny dziękuje bardzo :-)
Właśnie dotarłyśmy do domu.
Poród bezbolesny, ekspresowy. Nie nacinali mnie, nie pękłam. Mogę normalnie biegać :-D. Córa - ANNA MARIA (zmieniliśmy imię) jest śliczna i zdrowiuśka. Urodziła się w 36 tyg, więc jest wcześniaczkiem, ale daje sobie radę. Moja starsza córa - Julka - jest bardzo zdziwiona i traktuje ją jak lalkę :-D

A przed Wami moja Ania
 

Załączniki

  • IMG_7467.jpg
    IMG_7467.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 199
Jaka śliczna - no na pewno jej ciut starsza siostra jest zdziwiona niemiłosiernie ;-)
Super, ale wam zazdroszczę i jeszcze raz gratuluję ...;-) i ona wg mnie w ogole na wcześniaczka nie wyglada, czemu ją tak nazwano?
 
Dziewczyny dziękuje bardzo :-)
Właśnie dotarłyśmy do domu.
Poród bezbolesny, ekspresowy. Nie nacinali mnie, nie pękłam. Mogę normalnie biegać :-D. Córa - ANNA MARIA (zmieniliśmy imię) jest śliczna i zdrowiuśka. Urodziła się w 36 tyg, więc jest wcześniaczkiem, ale daje sobie radę. Moja starsza córa - Julka - jest bardzo zdziwiona i traktuje ją jak lalkę :-D

A przed Wami moja Ania


Boshe Black cudeńko !!!!
Piękności!!!
Gratuluje udanego porodu :-D:-D
 
Dziewczyny dziękuje bardzo :-)
Właśnie dotarłyśmy do domu.
Poród bezbolesny, ekspresowy. Nie nacinali mnie, nie pękłam. Mogę normalnie biegać :-D. Córa - ANNA MARIA (zmieniliśmy imię) jest śliczna i zdrowiuśka. Urodziła się w 36 tyg, więc jest wcześniaczkiem, ale daje sobie radę. Moja starsza córa - Julka - jest bardzo zdziwiona i traktuje ją jak lalkę :-D

serdeczne gratulacje :)
jest piękna, a jakie ma włoski śliczne
pozdrawiam
 
reklama
Black, super, że tak szybko jesteście w domku :-):-):-) Ania jest prześliczna !!! Jeszcze raz ogromne gratulacje :-):-):-)
 
Do góry