reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To wątek specjalny na wieści które nas czekają. W końcu wymiana telefonów na coś się przyda :-) Chociaż teraz to już technika wyższa (niż jak ja rodziłam ostatnio ;-) i pewnie niektóre z nas same ze szpitala napiszą tutaj co i kiedy i jak :-)

No to czekamy na wieści :-)

reklama

jezyk

Fan(ka)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
dziewczyny jest już mała elwiska!!!!!!!!!!!!!! gratuluję z całego serca a to sms od elwis

"jest córeczka. Urodziła się o godz. 17:20, 2730 i 51cm. Malutka i śliczna oczywiście.A ja szczęśliwa!Czuję się ok.jeszcze znieczulona. Pozdrawiam!"

jest jeszcze zdjęcie ale to postaram się wkleić wieczorem bo teraz nie dam rady:-):-):-)

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Fajnie :-D:-D:-D puki dziala znieczulenie Elwis na pewno czuje sie dobrze ;-) oby tak zostalo.... Maleńka ma wprost ksiazkowe wymiary ;-)

AgniesiaP

Fanka BB :)
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Wielkie gratulacje dla Elwis i jej malutkiej :-) Dużo zdrowia, nabierajcie sił do wspólnego życia ale już oddzielnie :-)
No to która następna?:tak::tak:

Anius

Luty '09
Miasto
SLC
Rozwiązania
0
to mamy pierwszego dzieciaczka :) gratulacje Elwisku!

reklama

ardzesh

Owocny Luty 2009
Miasto
Silesia
Rozwiązania
0
Elwis - jesteś wielka!!! Wielkie buziaczki dla Ciebie i małej córeczki!!!! :-):tak::-D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry