reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez megusek, 9 Styczeń 2009.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

To wątek specjalny na wieści które nas czekają. W końcu wymiana telefonów na coś się przyda :-) Chociaż teraz to już technika wyższa (niż jak ja rodziłam ostatnio ;-) i pewnie niektóre z nas same ze szpitala napiszą tutaj co i kiedy i jak :-)

No to czekamy na wieści :-)

2. habcia

habcia Mama Maksymilianka

a ja już myslałam, ze któraś urodziła :D

3. reklama
  4. jezyk

jezyk Fan(ka)

dziewczyny jest już mała elwiska!!!!!!!!!!!!!! gratuluję z całego serca a to sms od elwis

"jest córeczka. Urodziła się o godz. 17:20, 2730 i 51cm. Malutka i śliczna oczywiście.A ja szczęśliwa!Czuję się ok.jeszcze znieczulona. Pozdrawiam!"

jest jeszcze zdjęcie ale to postaram się wkleić wieczorem bo teraz nie dam rady:-):-):-)

5. szczęśliwa1

szczęśliwa1 Fanka BB :)

no to wielkie gratulacje dla Elwis :-)

6. kraf83

kraf83 Wdrożona(y)

gratulacje Elwisku !!!!!!!!

7. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Fajnie :-D:-D:-D puki dziala znieczulenie Elwis na pewno czuje sie dobrze ;-) oby tak zostalo.... Maleńka ma wprost ksiazkowe wymiary ;-)

8. kraf83

kraf83 Wdrożona(y)

elwis gratuluje !!!!!!

9. AgniesiaP

AgniesiaP Fanka BB :)

Wielkie gratulacje dla Elwis i jej malutkiej :-) Dużo zdrowia, nabierajcie sił do wspólnego życia ale już oddzielnie :-)
    No to która następna?:tak::tak:

10. reklama
  11. Anius

Anius Luty '09

to mamy pierwszego dzieciaczka :) gratulacje Elwisku!

12. ardzesh

ardzesh Owocny Luty 2009

Elwis - jesteś wielka!!! Wielkie buziaczki dla Ciebie i małej córeczki!!!! :-):tak::-D

Poleć forum